Anna Palka

6,3
110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Palka

Przemiła i sympatyczna osoba, pracuje razem z moją mamą :)Karoliny jednak nie poznałem do tej pory, nie ma jej podobno w Polsce. Pani Ania świetnie gra w serialu, również jest dobrą policjantką :] Życze pani sukcesów i owocnej pracy na planie W11 :D pozdrawiam

Bzdoniek

Ja też ją poznałam jak bła u mnie w mieście.Nikt jej nie poznał i nie biegał po autografy a ona nie robiła się na gwiazde...A najlepsze że to było na Karaoke a Pani Anna bardzo ładnie śpiewa...

lana1990

Moja daleka ciotka. Widziałam się z nią tylko raz, w niezbyt miłych okolicznościach, dokładniej, na pogrzebie mamy mojej babci. Zdziwiłam się, że jest to tak miła osoba :):)

Bzdoniek

Także miałam okazję poznać Panią Anię, jest cudowną osóbką, zawsze uśmiechnięta, pogodna, sympatyczna! Jest świetną policjantką w zawodzie i wspaniałą osobą prywatnie:-)

doyna

Tak wszyscy napewno jesteście jej przyjaciółmi i kuzynami

statham43

Nie mówię, że jestem jej przyjaciółką, czy kuzynką, po prostu ją poznałam, bo byłam na planie W11 i tyle :)

doyna

Otóż kiedyś w którymś odcinku widziałam jak Anna Palka nosi sandały, takie obuwie mogą nosić policjantki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones