Anna Grycewicz

6,1
1 449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Grycewicz

Twarz JOKERA nieskażona mimiką

adamkl1

Sam jesteś dno.

jacekg9

Oooo
Widze,że ktoś z rodziny sie oburzył.
Pozdrowienia dla Białegostoku ( to chyba gdzieś w Azji jak mniemam)

adamkl1

Tak,w Azji.Na Kamczatce.Dziękujemy za pozdrowienia i życzymy wesołych Świąt.

adamkl1

Widziałem ją do tej pory tylko w Paradoksie i póki co niestety nie mam najlepszego zdania o jej warsztacie.

chryssalid

Właśnie że fajnie gra, oryginalnie, ne nachalnie, twarz idealna do filmów w stylu dramat itp. jakos nie widze jej w głupkowatej komedii. Imo piękna.

Joimbo

Jak ją jeszcze w czymś zobaczę, to wtedy będzie jasne czy jest lepiej, czy gorzej. Póki co dla mnie fatalna, sztywna, z miną numer 1 wiecznie przyklejoną do twarzy - tak jakby w każdej sekundzie jej życia ktoś je jakąś krzywdę robił. Swoją drogą opinie filmwebowiczów o niej też nie nastrajają pozytywnie.

chryssalid

nie dosc ze gra lipe w paradoksie to jest oblesnie brzydka

adamkl1

zgadzam sie slaba aktorka

adamkl1

Zacząłem oglądac paradoks i zobaczyłem Maggie Gyllenhaal normalnie, mówie sobie wow ale uczta będzie, niestety zawód, Pani Anna ma jedną minę przez cały film i to dosłównie jedna, jak Ryna Gosling ciągle ten sam półuśmiech niezależnie co się dzieje, scena miła nie miła, napięcie, zmęczenie ciągle ten sam miły uśmiech...ale to nie jest gra aktorska:(

zorin

Kawał drewna by zagrał lepiej, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones