Aneurin Barnard

7,2
4 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aneurin Barnard

w internecie znalazłam tylko wersję niemiecką, ale w telewizji można znaleźć polską wersję http://www.youtube.com/watch?v=t7wddo25ipI

killijoy

Także to widziałam, uśmiałam się nieźle ;P Wiadomo, dziewczyny na niego lecą, nawet bez tego duplo.

addel1

Wreszcie jedyna normalna :) Kompletnie nie rozumiem zachwytu tym kolesiem mnie on przypomina odtwórce Frodo Bagginsa z Władcy Pierścieni :D a nie jakieś mega seksowne ciacho, którym można się zachwycać !!!!!! Zapewne stara już jestem, bo i Justin Bieber mnie nie kręci :P ale cóż przeżyję i to :) Reklama z nim w 'roli' głównej rozłożyła mnie na łopatki i osobiście w na miejscu Julii zakosiłabym danemu panu skuter i odjechała w siną dal :D

yosha69

Ja lubię go jako aktora, facet naprawdę nieźle gra, a i jego postać w TWQ jest bardzo ciekawa. Sam Aneurin nie jest najprzystojniejszy pod słońcem, jak to wiele razy słyszałam. Okej, lubię jego grę, ale aparycja pozostawia wiele do życzenia ;)

killijoy

Fajna reklama

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones