Andrew Niccol

7,5
1 184 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Andrew Niccol

W ciągu dziesięciu lat wyreżyserował tylko 3 filmy. Trzy - ale za to jakie. Do dziś uważam Gattace za mój ulubiony film science-fiction. Simone również był bardzo mi się spodobał podobnie jak rewelacyjne Lord of War. Andrew kręci filmy bardzo oryginalne zawierające zawsze jakieś przesłanie i skłaniające widzów do głębszych refleksji i przemyśleń.

Mystery_Man

Zapomniałem o jego genialnym scenariuszu do Truman Show, za którego został wyróżniony w walce o Oscary i Złote Globy, lecz niestety musiał się obejść smakiem po obu statuetkach. Szkoda, bo naprawdę zasługiwał na więcej niż same nominacje.

Mystery_Man

tak ,zgadzam się...
Filmy jak "Pan życia i śmierci", czy "Gattaca", skłaniają do głębszego przemyślenia poruszanego tematu...dlatego są niesamowite ;)

Mystery_Man

Widziałem Gattace i Pana życia i śmierci=oba mocne 8. Scenariusz do Truman Show to mistrzostwo-film 9/10. Jesteś ciekaw co dobrego jeszcze stworzy w przyszłości. Trzymam kciuki że na tym samym poziomie.

Mystery_Man

Mystery_Man - zgadzam się tobą w 100%, moim zdaniem ma ogromy potencjał, miejmy nadzieję, że jego kolejne filmy będą nie gorsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones