Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 067 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried
Trzepak

"Masz oczy, jak talerze" - kwestia Charlize Theron do Seyfried w Milion sposobów, jak zginąć na zachodzie. Coś w tym jest! Jak na mój gust za duuuuże te oczęta.

Fenus

Duże oczka w przypadku dziewczyny (kobiety) to zajebiście seksowna sprawa :) Jeszcze bardziej dodają wam uroku :)

MartiniKS

Jasne! Ale jeśli całkowicie zdominowały twarz...? Oj, to już chyba nie do końca fajnie. Kocie oczy, z błyskiem, niebezpieczne są super. Natomiast za duże u aktorki mogą utrudniać odbiór filmu;)

MartiniKS

Duże oczy u kobiet to atut fakt( chociaż te z małymi, kocimi oczkami też na powodzenie nie narzekają z tego co mi wiadomo, np taka Megan Fox) ale np u tej aktorki są za duże, jakby miały zaraz wypaść, taki lekki wytrzeszcz a to już raczej ine jest seksi......no, ale co kto lubi :)

Fenus

dużo to pikuś.... a jakie wypukłe, jakby miała zatwardzenie. Antypatyczna buzia.

Fenus

W Ted 2 porównali ją do Golluma :P I nawet była scenka gdzie Gollum i ona się patrzyli na siebie z niedowierzaniem :D

kosciej_99

Trafne porównanie ;p

kosciej_99

Dość podobna do Golluma :D

Fenus

To choroba Basedowa.

Fenus

Ma ciekawą urodę, przez te duże nawet i może, aż za duże ( choc mi się podobają) oczy wygląda oryginalnie. Czemu większość ludzi patrzy na urodę tak schematycznie? Ja osobiście lubię " inność " ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Trzepak

Idealna nie, ale zapadająca w pamięć, intrygująca- TAK! Ładna z niej kobieta, choć nie mój typ

Trzepak

moja bratowa jest do niej bardzo podobna- takie same oczy i usta i już niedługo włosy, bo chcę sobie ona blond zrobić :D

Natina1996

te ma oczy jak talerze??

Trzepak

bardzo ladna jest, piekne oczy ma. A ze wielu sie czepia że za duze, nigdy nie pomyslalem ze za duze. Dla was najlepiej jakby niczym sie nie wyrozniala, to wtedy bylaby idealna pewnie, wygladala by tak jak wszystkie. Jezeli lubicie takie dziewczyny to gratuluje "gustu".

Trzepak

Twarz piękna a te włosy...ech...

Trzepak

idealna może nie, ale intrygująca :)

Trzepak

Obejrzałem wredne dziewczyny. Po tej roli, nieważne jakiego geniusza zagra, zawsze będę widział w niej idiotkę ;P

Trzepak

troche jak wypłosz

Trzepak

chyba nie do końca
http://www.hecklerspray.com/wp-content/uploads/2012/10/amanda-seyfried-no-makeup .jpg

baron666

Ślicznota!

Trzepak

Bardzo przypomina słodką idiotkę xd

Trzepak

rybno-żabia

Trzepak

o tak, prześliczna jest :-)

Kasha

Jest bardzo ładna,a oczęta ma cudowne sama mam podobne:) Aktorka z niej świetna

Trzepak

zgadzam się, piękna jest

Trzepak

W pełni się zgadzam. Jak dla mnie najpiękniejsza aktorka wspólczesnego kina, ale to moje zdanie żeby nie było ;) Oryginalna uroda, piękne oczy , usta no i włosy. Wzrost i figura też super, taka filigranowa kobietka z niej. W Chloe była niesamowicie seksowna.

Trzepak

Mi sie nie podoba jej uroda. Kompletnie nie mój typ kobiety... Kompletnie:) Twarz i wszystkie jej elementy ma takie jakieś dziwnie duże,zwlaszcza oczy.

megan94

A widziałes rozmiar jej biustu taki sam jak oczu.

dannyboi

Nie, nie mam takiej potrzeby.

Trzepak

Idealna nie, ale ideały są nudne. Oryginalna uroda zapada w pamięć, piękno ma wiele imion. Osobiście lubię duże oczy. Nie lubię małych, bo kojarzą mi się z wrednością i może coś w tym jest :P ;) .

introverder667

Określiłbym jej urodę na baśniową, byłaby idealna do roli czerwonego kapturka.

introverder667

grała :)

https://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+w+czerwonej+pelerynie-2011-544627

LeiaSkywalker

:). Ano potem skojarzyłem, po tym jak napisałem hehe - może obejrzę, bo generalnie lubię niektóre baśnie i takie klimaty lub pewne adaptacje :) .

Trzepak

Żabie oczy.

Trzepak

Są ładniejsze. Zresztą, ona ma pusto w głowie.

użytkownik usunięty
Trzepak

Zapomniałeś cudzysłowiu chyba? Ona jak żaba przecież
wygląda, lol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones