Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried

Może to złe porównanie,ale obydwie są młode,pięjne i utalentowane.Mam na
myśli urodę,która bardziej wam się podoba.Po głębszym namyśle wybieram
Amande-on ma fantastyczne rysy,nadaje się na modelkę z wybiegu najlepszych
projektantów.Z kolei Blake jest ''ikoną mody''ma fantastyczny gust
dziewczyna.

ulisseska1989

Hm..
Amandę widziałam w "Wredne..." i "Mamma mia!", przymierzam się do "I wciąż..". moim zdaniem wypadła świetnie w 2 pierwszych filmach.
Blake widziałam w "Stowarzyszeniu.." 1 i 2 i też wypadła świetnie. Ale nie lubię sytuacji, gdy człowiek jest nagle mega popularny po jakimś filmie, czy serialu, w tym wypadku to "plotkara". Mamy też przykład Roberta Pattinsona, który został praktycznie niezauważony w Harrym Potterze, a został "odkryty" w Zmierzchu.
Wybieram Amandę, choć Blake tez lubię.

halfblood_princess

Blake !!!!!!

halfblood_princess

Blake Lively Bezkonkurencyjnie !

użytkownik usunięty
ulisseska1989

ten sam temat na stronie Lively i Seyfried?
Ok, ta sama odpowiedź:
Blake Lively, powaliła mnie swoją rolą w Private Lives of Peepa Lee

Zdecydowanie Blake Lively Jest Dużo Ładniejsza!

Blake jest piękniejsza i zdolniejsza

ulisseska1989

Amanda!
Amanda!
Dlaczego? Uroda, talent, talent, uroda... wszystko. A i jeszcze te świetne wykonania piosenek Abby!

_Olinka_

Obie lubię, ale Amanda jest ładniejsza.

yves_grace

Lively

hm_21

Amanda. Nikt inny ;)

b4rt3k0pl0

Blake :)

ulisseska1989

amanda jest ładniejsza, pięknie śpiewa("Mamma Mia"),
i zagrała wlepszych produkcjach, z wieloma gwiazdami (w najnowszym "Girl with the red riding hood"
zagra z Julie Christie, Garym Oldmanem i Maxem Ironsem-synem Jeremiego;)

ulisseska1989

Och, uwielbiam oby dwie aktorki. Oby dwie są ładne, zdolne i miło się ogląda z filmy z nimi. Uwielbiam "Plotkarę" i to jak gra Blake, ale wybieram jednak Amandę. Zazdroszczę jej pięknych włosów i ma przeuroczy uśmiech!

Madziiucha

Zdecydowanie Amanda- uwielbiam ją we "wrednych dziewczynach" xD aczkolwiek Blake też lubie ale Amanda lepsza ^^

magdalenka92

nie wiem co wy w niej widzicie. gra w porządku ale ładna zdecydowanie nie jest.

pudelek

Moim zdaniem jest śliczna - o wiele ładniejsza od Blake.

użytkownik usunięty
keffe

Amanda ;P. Przepiekna.

Madziiucha

Lively

ulisseska1989

Amanda. Nawet kiedyś stwierdziłam, że Blake nie pasuje do roli Sereny, że powinni wziąć kogoś "olśniewającego", i za przykład podałam Amandę Seyfried.

ulisseska1989

Ciężko jest je porównywać. Obydwie są blondynkami ale różni je wiele. Blake jest wysoka a Amanda ma 160 cm. Co je jeszcze różni.. Amanda gra bardziej w poważniejszych filmach np Chloe i znanych czyli Mamma Mia! Amanda jednogłośnie pasuje do ... wszystkich kategri od komedi (np. Wredne dziewczyny ) przez horrory np. Zabójcze ciało i Przesilenie, natomiast Blake nie widze w dobrym horrorze. Pasuje mi do komedi np. Stowarzyszenie wędrujących dżinsów i Przyjęty. Blake zauważcie zazwyczaj gra taką ... dziewczynę trudno dostępną.. pasuje mi do roli przewodniczącej szkoły w amerykańskim collage.. Stawiam na Amande chociaż obie lubie.. Amanda ma większy potęcjał i świetnie gra... Blake natwomiast wydaje mi sie ze zawsze jest taka sama... gdzie ją zobacze wiem taką rolę bedzie odgrywać..

iskierka69

ale Blake miała operacje plastyczne (i są na to dowody)a Amanda nie miała

Ulisseska

co zrobiła?

iskierka69

Zdecydowanie Amanda. Blake widziałam tylko w Gossip girl a z Amandą oglądałam 5 filmów. Jest zdolniejsza i o wiele ładniejsza.

kluska92

Tak, Blake miała operacje. Byłam w szoku, ale to prawda.

http://blogs.ireland.com/thechupiblog/files/2010/06/blake_nosejob.jpg

Ulisseska

Ostatnio widziałam film Chloe gdzie Amanda gra po prostu świetnie. Serdecznie polecam wszystkim nie zdecydowanym.

iskierka69

jak mam być szczera to żadna. Panna Amanda jest mierną aktorką a Blake ma cały czas otwartą buzie i jej gra w Plotkarze b. mnie denerwuje

użytkownik usunięty
sara137_2

Ta dziewczyna,ktora masz na avatarze-Kristen Stewart... czyz ona nie otwiera ciagle papy? Do tego jest marna aktorka. Odczep sie wiec od Amandy.

sara137_2

Znalazłam u Ciebie tylko jeden film z Amandą - Mamma Mia!. Wydaje mi sie ze nie możesz jej oceniać po jednym filmie. Zobacz więcej a potem pisz takie komentarze.

użytkownik usunięty
iskierka69

Wlasnie. Ja np. ogladalam: Mamma mia,Chloe,Zabojcze cialo, Wciaz ja kocham,Listy do Julii i Wredne dziewczyny z nia. I ja mowie,ze jej gra jest bardzo dobra.

rumianeslowa ja też.. tylko Zabójcze ciało widziałam tylko kilka pierwszych minut.. ale Chloe z Amandą nadaje tego czegoś..

użytkownik usunięty
iskierka69

:)
Mi sie zabojcze cialo podobalo. ;) A Chloe... wygladala tam przepieknie. :D

Zabójcze wydaje mi sie troszkę ochydne.. lubię horrory ale nie przepadam za krwią

użytkownik usunięty
iskierka69

Tam nie ma zadnej krwi! ;) Ja tez wole bardziej psychologiczne horrory i thrillery. :) np. o duchach,zjawiskach paranormalnych itp. : ))

jak to? a ta scena kiedy ona podchodzi do lodówki i wpieprza surowe mięso i jest cała w czymś czerwonym? - wnioskuje ze to krew.. ogólnie to nie lubię strasznych horrorów.. rumianeslowa = ty się znasz... doradz mi coś

użytkownik usunięty
iskierka69

Hah. :) Tak,ale ja sie nie przerazilam. Jakby ubrudzila sie sokiem. :D
horror polega na tym by przerazic widza. ;) ale z tych,gdzie nie ma krwi, mordowania to dobre filmy sa takie jak na przyklad: inni,sierociniec, nieproszeni goscie, omen,Dziecko Rosemary,paranormal activity. :P
bardzo dobre filmy jak Dla mnie. ;D

pamiętam sierotę.. o matko to było coś.. ale jednak duża dawka strachu nie dla mnie. Powiedzmy ze ja lubie coś lekkiego z dawką horroru. Np. co powiesz o balu maturalnym..? Niby gówno ale przyjemne.

użytkownik usunięty
iskierka69

Ogladalam. :D I musze przyznac,ze sie balam,gdy ta mala walila po lbie ta murzynke mlotkiem. :F .

Balu maturalnego nie ogladalam. krwawy? :O

ani krwawy ani psychologiczny.. lekki horror ale fajna obsada.. podoam ci linki tych które ja lubie

http://www.filmweb.pl/film/Bal+maturalny-2008-254261
http://www.filmweb.pl/film/Ojczym-2009-350923
http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Amiertelna+przysi%C4%99ga-2007-489929
http://www.filmweb.pl/Pakt.Milczenia
http://www.filmweb.pl/film/Ruiny-2008-431006
http://www.filmweb.pl/film/Ty+b%C4%99dziesz+nast%C4%99pna-2009-490549

użytkownik usunięty
iskierka69

Czy w tych filmach jest krew?

różnie, najwierniej w Ruinach

użytkownik usunięty
iskierka69

mowilas,ze nie lubisz krwawych filmow.

tak, bo jest ohydna.. ja ogólnie mdleje jak widzę dużo krwi... ale te filmy to nie jest piła. Z reguły te są takie w moim klimacie.. mało strasznie raz na jakiś czas jakieś buuu... i tyle

użytkownik usunięty
iskierka69

aha. ;) . dzisiaj ogladalam film: przesilenie. Calkiem niezly .

ulisseska1989

tylko Amanda!

ulisseska1989

zdecydowanie amanda

ulisseska1989

Amanda. ;)

mrs robinson

Amanda ! ;D bezkonkurencyjnie !

94Sandra17

Blake ^^

Vikiii

Obie tak samo ładne.

ulisseska1989

Amanda jest piękna, wygląda jak laleczka, ma niesamowitą twarz. Blake nie ma takich pięknych rysów twarzy, jest ładna, ale to taka urocza dziewczyna z sąsiedztwa (jednak cenię ją za radość, jaką emanuje, na wszystkich zdjęciach jest taka naturalnie roześmiana:)).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones