Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried

a do tego calkiem nieźle gra chociaz ciezko oderwac od niej wzrok by spojrzec na gre chcoiazby jak to bylo w red riding hood czy chloe... ;)

protos

O matko te wyłupiaste oczy uważasz za śliczne? Okropnie to wygląda.
Co do jej aktorstwa to po kilku filmach uznałam ją za kolejną specjalistkę od komedii romantycznych. Moją opnie na jej temat zachwiał film "Chloe"...ciekawe co dalej.

goslawa25

no wiesz kazdy lubi co innego poza tym te jej "wylupiaste oczy" nadaja jej tylko uroku wg mnie ;) heh a tak poza tym to mowisz jakbys byla zazdrosna czy co... ;P

protos

Okropnie ?! . goslawa25 pewnie zazdrościsz , bo sama nie jesteś taka ładna ja Amanda ;D xoxo ..

goslawa25

Ona ma cudowne oczy jedne z najpiękniejszych w Hollywoodzie. Mężczyzni rozpływają się w nich natomiast zawistne nastolatki z przyszczami na ryju zawsze będą zazdrościć tych jej cudownych oczu i urody.

tomucho77

Myślę, że nie tylko mężczyźni wielbią ją. ;)) Pewnie wiele kobiet jej zazdrości i zarazem ją pożąda. Interesująca twarz, ładne ciało.;]

protos

Czego niby mam jej zazdrościć? proszę was :))) zazdrościć to ja mogę Penelope Cruz, bo jest czego. Jeśli chodzi o Amande to ja nie twierdze, ze Ona jest brzydka, Ja tylko nie mogę na nią patrzeć bo mam wrażenie że zaraz eksploduje jej głowa przez te oczy:))) tak to dla mnie wygląda, ale każdy ma swój gust.

goslawa25

nie wiem jak dla innych ale dla mnie Penelope Cruz to przy niej stara jedza (tyle ze chodzi umalowana) poza tym gdyby nie Almodovar nic by z niej nie bylo ciekawego w fil,mach.... a Amanda rzadzi xD

goslawa25

To właśnie Penolopie nie ma czego zazdrościć.

protos

I zajebiście śpiewa :)

transistor152

no zobacz tego akurat nie wiedzialem ale to tylko plus dla niej ;)

protos

Powiem wiecej, jest prześliczna, ogladałem dziś Mamma Mia i nie moglem oczy oderwac od jej rozkosznej opalonej buzi. Śpiewa super, kawałek Honey, Honey rewelacyjny. http://www.youtube.com/watch?v=fqn7rGucLa8&feature=related

Zakochalem sie :)

Hans_Kloss

A widziałeś aktorkę Elisabeth Harnois ? Amanda zagrała razem z nią w Przesileniu.
Facet gdy zobaczysz Elisabeth to kopara ci opaaaaaadnie...

tomucho77

właśnie oblukałem Elisabeth Harnois i wg. mnie kopara opada ale przy Amandzie bo Elisabeth Harnois jest (patrzac na Jej zdjecia) bardziej pozorantka-modelka niz aktorka no a oczka Amandy mnie powalaja chcialbym miec dziewczyna z Jej oczami z reszta moglaby byc gruba czy jaka tam ;P

protos

Obydwie są cudowne bez dwóch zdań.

tomucho77

Amanda jest śliczna a w dodatku naturalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones