Alice CooperI

Vincent Damon Furnier

7,8
385 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Alice Cooper

Dlaczego filmografii przy trzech filmach jest napisane "Jako ona sama"!? Przecież Alice Cooper to facet!

Jessie

ja naliczyłęm tylko 2.
za krótki
za krótki
za krótki
za krótki
za krótki

Jessie

Pomyłka. Spowodowana pewnie tym, że Alice Cooper wziął swój pseudonim artystyczny (i nazwę zespołu) od średniowiecznej czarownicy, spalonej na stosie, zwanej właśnie Alice Cooper.

i_truskawki

Wątpię, żeby ta pomyłka miała związek z pseudonimem (choć oczywiście nie wykluczam, że tak jest - być może ktoś był ignorantem i po prostu chciał nabić sobie punkty i nawet nie zwrócił uwagii, że to facet;/) - ostatnio w filmografii jakiegoś bardzo znanego aktora (niestety nie pamiętam kogo) też było "ona" zamiast "on".

i_truskawki

Tak właściwie to on tej historyjce zaprzeczał i na pytania dziennikarzy zawsze twierdził, że nazwisko to wziął od tak sobie z dupy, bo mu się brzmienie podobało.
Ale wiadomo - brukowce zawsze wiedzą lepiej ^^

Jessie

teraz jest przy wszystkich :DDDDD LOL xD

Jessie

pojawił się on w "mrocznych cieniach" Tima Burtona :) jest tam taki tekst "to najbrzydsza kobieta jaką widziałem" xD haha

Kilari

Dużo jest go tam na ekranie? Bo właśnie zachęciłaś mnie do obejrzenia tego filmu.

gowniarz_wyniosly

To ja odpowiem: Jest tam jakieś parę minut. W miarę krótko. SPOILER SPOILER SPOILER Bo jest bal i tam właśnie Alice Cooper ma koncert. No to go czasem pokazują. KONIEC SPOILERU

_Myszaa_

OK, dzięki. W takim razie chyba warto, dla samego AC.

gowniarz_wyniosly

Film też jest niezły. ;)

Jessie

Może dlatego, że wygląda jak stara, brzydka kobieta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones