Alfonso HerreraIII

Alfonso Herrera Rodríguez

7,9
2 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alfonso Herrera

Nie za fajny aktor, słaby w rebelde, brzydki, nie wiem co wy w nim widzicie. serio, ale to tylko moje zdanie;)

Dusia15

On ma wiele ról w teatrze i gra w filmach które mają sporą oglądalność, w serialach.
Do teatru nie biorą byle kogo, a on jest jednym z lepszych. W ogóle widziałaś go w innych filmach niż rebelde??
I dlaczego mówisz, że jest brzydki..znaczy może Ci się nie podobać, ale "nie wiem co wy w nim widzicie. serio" to zdanie mi się nie podoba. Według mnie jest bardzo przystojny i dobrze gra i śpiewa.. To w nim widze. Dla mnie jest świetny i już. To także tylko moje zdanie:)

arisa_

Nie no po prostu myślę, że kiepsko gra w "REBELDE", ale nie widziałam go w innych filmach. On mi nie przeszkadza, nic do niego nie mam, ale po prostu nie trawie go specjalnie. Powiem Ci, że głos to on ma jednak marny;) Może dobrze gra w teatrze- nie wiem nie widziałam :-)
A CO to wyglądu faktycznie może przesadzam, ale podoba mi się bardziej Christian;) POZDRAWIAM ;)

Dusia15

A no spoko, Christian też jest fajny. Wiesz, może według Ciebie ma marny głos, ale wiele dziewczyn go uwielbia także i za to. No, ale koniec:) Ty wyraziłaś swoje zdanie, ja swoje. Każdy ma do tego prawo.

Również Pozdrawiam:)Buziaki;*

arisa_

Dokładnie;)
Ja też pozdrawiam jeszcze raz;)
:***

Dusia15

zgadzam się w zupełności z Estrelą.... Alfonso ma piękny głos i jest mega przystojny :) pozdro :*

Dusia15

widze że ty nie lubisz wszystkich z rbd ale to twoja sprawa...poncho jest świetnym aktorem

annie_portilla

"poncho jest świetnym aktorem"-Udowodnij to!!

wojciechcejrowski02

Z tym, że źle gra w rebelde to się akurat nie zgodzę, ponieważ według mnie gra bardzo dobrze i całkowicie naturalnie, ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie ;)

A co do wypowiedzi powyżej:
Dowodem są choćby ciągłe propozycje grania w filmach, serialach, w teatrze. Poncho praktycznie ciągle "ma co robić". A tak, jak ktoś napisał wyżej do teatru nie bierze się byle kogo. Zresztą widząc jego grę w filmach, mogę spokojnie powiedzieć, że mimo młodego wieku, jest dobrym aktorem i ma jeszcze czas, aby doskonalić swój talent.

wojciechcejrowski02

Jakże monotematyczne są Twoje wypowiedzi...

A Ty na jakiej podstawie uważasz, ze jest złym aktorem? Udowodnij! Mogłabym się z Tobą bawić w ciuciubabkę, ale nie zamierzam.

Oceniasz jego grę aktorską po kilku odcinkach Rebelde, ale Poncho ma zdecydowanie bogatsza filmografię (na Filmwebie w połowie nie uzupełnioną). Dostaje wiele propozycji, nie tylko do telenowel, ale także filmów kinowych, seriali górnych lotów w Ameryce Łacińskiej czy teatrze, chociażby główna rola w sztuce The Pillowman. Wielu producentów wypowiada się o nim w samych superlatywach, bijąc się o niego.

Mam wrażenie, że swoją niechęć do aktorów z Rebelde kierujesz tylko dlatego, iż grali w telenoweli. Nie ważne czy mają coś więcej do zaoferowania, bo Ty tego nie zauważasz. Jednak wielu dobrych aktorów zaczynało w telenowelach, chociażby Gael García Bernal. I zanim mi coś zarzucisz, w żadnym wypadku nie porównuję ich kariery, bo nie ma tu na razie czego porównywać.

Leilah

mi się nie podoba, boski chłopczyk bez wad, tak? 9 to zdecydowanie za wysoka średnia dla takiego aktorzyny, nawet John Travolta ma coś ponad 8. A kto go tak wysoko ocenia? Nastolatki, zabujane nastolatki, które uważają go za bóstwo na tym świecie. Co tu dużo mówić - żal dupe ściska. W czym tak dobrze gra? Chociaż jeden film poproszę, który wszedł do kin i był popularny z Ponchem... Przesadzacie, dajcie opinie adekwatne do gry, a nie oceniajcie aktora po twarzy, bo daleko nie zajdziecie -.-


a swoją drogą wolę już Uckera :)

martyna_radom

Nie ma ludzi bez wad, nie nauczyli Cię tego?

Poncho jest dobrym aktorem, właśnie teraz to udowadnia. Następne produkcje są w planach, czekają tylko na zrealizowanie. Mało mnie obchodzi co sobie myślisz, ale jego buźka nie przesłania mi jego talentu aktorskiego, bo owy posiada.

Chcesz film? A otóż to Venezzia. Film miał premierę we wrześniu. Venezzia miesiąc po premierze otrzymała nagrody podczas Arpa International Film Festival w USA w kategoriach "Najlepszy film" i "Najlepszy scenariusz". Więc sukcesy są ;]

Polecam także gościnne kreacje Poncho w serialach Mujeres Aasesinas i Timepo Final, gdzie gra czarne charaktery, ale jakże świetnie.


Ucker? Trudno mi oceniać jego zdolności aktorskie, bo jego filmografia jest króciutka. W Rebelde wydawał mi się śmieszny, natomiast w serialu Kdabra widzę poprawę, ale nadal nie uważam, aby był bardzo obiecujący.

Leilah

no chyba nie zabronisz mi wyrażać swojej opinii? ;)
czy ja powiedziałam, że jest bez wad? nie. czytaj uważnie, jeśli chcesz mi coś wytknąć.
niech sobie posiada, ale pomyśl chwilę - średnia 9 z kawałkiem za parę filmów, jakiś serial o idealnych nastolatkach? nie mam zamiaru go obrażać, bo wiem, że ma swoich zwolenników, nie przeszkadza mi to.
powtórzę się - średniej 9 nie ma nawet John Travolta.

martyna_radom

A czy ja czegokolwiek Tobie zabraniam?

Owszem, ocena jest zawyżona. Tylko wielu aktorów na Filmebie ma zawyżone oceny, tak było i będzie, nie zmienimy owej sytuacji. Tyczy to się zwłaszcza mało popularnych aktorów, którym wielbiciele przyznają najwyższe oceny bo po prostu ich lubią, nie chodzi tu o talent. Dziwi mnie, że tylu ludzi nadal zbytnio to przeżywa.

Ode mnie Poncho otrzymał 7. Oglądałam z nim wiele produkcji, uważam, że jest obiecujący i życzę mu czegoś więcej niż kino latynoamerykańskie.

Leilah

Boże, czemu drążycie ciągle ten sam temat? Poncho ma taką średnią, ponieważ nie jest tak znanym aktorem, jak Mel Gibson itp., a głosują tu głównie fani, którzy widzieli z nim produkcje filmowe, uważają, że ma on talent (ponieważ ma) i go po prostu lubią. Czy Wy nie ocenacie czasami trochę wyżej osoby, które po prostu lubicie, a niżej te, za którymi nie przepadacie? Jak osoba wyżej napisała tak jest, było i będzie, dlatego dajcie sobie w końcu z tym spokój..

Ayashi_2

kto co lubi, dla mnie jest po prostu przeciętnym aktorem.

co do postu na górze: przecież nie toczą się tu żadne wojny, żeby dawać sobie spokój, normalna rozmowa :d

martyna_radom

Tak, tylko, że gdzie się nie wejdzie to czyta się to samo.. Jeszcze na dodatek obraźliwe teksty, nie wiadomo na jakiej podstawie mówione (nie mówię akurat o Tobie). Rozumiem, że można mieć własne zdanie i kogoś nie lubić, ale miejcie trochę kultury. I nie każe oceniać czegoś obiektywnie, skoro sami tego nie robicie.

martyna_radom

Tak, tylko, że gdzie się nie wejdzie to czyta się to samo.. Jeszcze na dodatek obraźliwe teksty, nie wiadomo na jakiej podstawie mówione (nie mówię akurat o Tobie). Rozumiem, że można mieć własne zdanie i kogoś nie lubić, ale miejcie trochę kultury. I nie każcie oceniać czegoś obiektywnie, skoro sami tego nie robicie.

Ayashi_2

Są chyba jeszcze na filmwebie normalni ludzie, którzy nie będą pisać czegoś w stylu 'nie lubie go, bo jestem pedałem' itd, oby. No ale kulture nie każdy ma -.-

co tu będę więcej dodawać, każdy powiedział już swoje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones