Alexandra Chando

Alexandra Nicole Chando

7,4
124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexandra Chando

druga Nina Dobrev

użytkownik usunięty

Bardzo przypomina Nine Dobrev. Nawet głos maja podobny.

to samo pomyślałam, kiedy oglądnęłam pierwszy odcinek The Lying Game...mają te same słodkie uśmiechy

ulesia03

Przyłączam się :) miałam to samo skojarzenie! wygląd, głos, mimika :)

milka_30

dokładnie, tez myślałam że to ona

ChceCiePocalowac

ja tak samo

cassie123

ja również, zadziwiające podobieństwo.. dziwne bo na tym zdjęciu w ogóle nie jest do niej podobna :)

DOKŁADNIE!!! obejrzałam 5 min filmu i nie mogłam się pozbyć wrażenia, ze to Pamiętniki Wampirów! Ona nawet gra tak samo, głos, włosy, twarz...klon!

apple_tini

takie samo wrażenie miałam ! ;D
W sumie Nine zaczęła mnie denerwować, a ta aktorka nie denerwuje mnie aż tak ;D

To Nina Dobrev jest kopią Alexandry Chando,ponieważ Nina urodziła się w roku 1989 a Alexandra w 1986r. Twierdzimy,że jest kopią dlatego,że widzieliśmy z Niną serial,który wyemitowano wcześniej niż z Alexandra...

AlyssaMilano

Raczej myślimy tak, bo Nina Dobrev odniosła większy sukces, niż Alexandra, dlatego mózg "automatycznie" nas nastawia na to, że Nina jest "tą lepszą" :p

Z buzi niekoniecznie aż takie podobieństwo, ale głos... Naprawdę można się pomylić :)

zdecydowanie podobne a glos do zludzenia

ahmojamilosc

dołączam się...bardzo podobna z głosu, wyglądu i sposobu grania!

Wikusiek

A mi z kolei przypomina Sarah Michelle Gellar.

Bisexidryna

Ma podobne oczy do Sary, ale aktorstwem raczej bym nie porównywała.

dzann

już jak tylko ją zoabczyłam skojarzyła mi si.ę z Niną ! a głos mają identyczny...

asiaaa92

też miałam takie wrażenie po zobaczniu pierwszego odcinka lying game ale jej gra aktorska o niny jest inna ( obie grają dobrze ale w inny sposób , chociaż teraz nina musi się postarać), a serial jak na razie ciekawy :)

Oj, strasznie podobny, zgadzam się;)
Jak zamknęłam oczy tylko słuchając to pomyślałam: "Nina!" heh.

O niee.. Nina jest ładniejsza i ma większy talent aktorski :)

girl112

pewnie , że Nina jest ładniejsza... ta wygląda jak prosiaczek ;) ale też jest ładna... tylko troche brzydsza :d i faktycznie to samo pomyślałam,że są bardzo podobne do siebie nie tylko z wyglądu, ale i głosu ;)) zwłaszcza głosu !

1wsze wrażenie N. Dobrev, ale 2gie.... Victoria Beckham ! zdecydowanie

wrednakozka

Dokładnie! Czasem w jakiś momentach The Lying Game, ma głos zupełnie jak ona. :)

moje pierwsze skojarzenie :D

noo dokładnie! Szczególnie głos !

dosia321

moje też ;p a myslalam ze to tylko moje odczucia ;p

glosy identyczne :) myslalam, ze tylko ja tak mysle:) z wygladu powiedzmy, ze ten sam typ, jednak nina jest o wiele piekniejsza

Milenita

Nie wyglądają tak samo, w sumie to mają różne typy urody, a jednak mają w sobie coś takiego bardzo podobnego. I ten głos - identyczny.

DeeDee_Spencer

heheh no to widze ze nie jestem sama..zaczelam ogladac lying games i sobie pomyslalam , o nie laska kreuje sie na nine, potem stwierdzilam ze to za duze podobienstwo , wiec weszlam na stronke aktorki sprawdzic czy to nie siostra niny ;] heheh a tu niespodzianka, widze ze juz mnie wyprzedzilyscie ;] Śmiechowo ;]

Koczica

czy ja wiem? jakoś nie zauważyłam podobieństwa ;|

igaanime

ja po pierwszym chyba odcinku też dostrzegłam lekkie podobieństwo, ale wieksze niz w wygladzie wydaje mi się podobieństwo w mimice i glosie

Ja miałam to samo:) już po pierwszym odcinku mu ją przypominała!! ten głos i mimika:)

Dokładnie, moje pierwsze skojarzenie (:

Szczególnie jeśli chodzi o głos...

immortal13

też na poczatku myslalam ze to nina. A głos racja maja prawie identyczny.

monisia10120

Może dlatego starała się o role Eleny Glbert?

__Cleo Sertortii13

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście bardzo podobne. Ten sposób grania obu postaci, mimika i wgl. Chciaż akurat Nina gra troche lepiej. Za to nie wiem czy zauważyliście jakie Alexandra ma wielkie oczy. W niektórych ujęciach są wręcz nieproporcjonalne..

dokładnie! na początku się zastanawiałam czy to czasem nie ona albo jej siostra :P

ona rowniez ubiegala sie o role eleny w tvd jednak w koncu otrzymala ja nina, faktycznie podobne : D

W jednych scenach podobna, w innych nie. Różnie bywa. Głos faktycznie niemal identyczny. Ale niekiedy robi miny jak Shiri Appleby (Liz z Roswell) - starsze pokolenia powinny ją pamiętać:D:)

Hoax

Do Liz podobieństwa nie zauważyłam, ale do Niny tak (szczególnie głos). W TVD w scenie w rzece (chyba 3x02) wygląda niemal identyczne.

immortal13

Podobna jest do Liz tylko wtedy, gdy robi takie specyficzne, Lizowskie miny:D

Hoax

Lizowskie miny :P he, he, he
Może. Dawno oglądałam Roswell to może dlatego jakoś mi się nie kojarzy.

immortal13

To wróć do niego:D Na tamte czasy to był genialny serial (choć teraz jak patrzę na Maxa to mi się śmiać chce:D)

Hoax

Ja od początku śmiałam się z Maxa xD wolałam Michaela :) Choć potem miał chyba paskudną fryzurę. Może kiedyś wrócę, ale na razie się na to nie zanosi.

immortal13

E tam, MIchael nie;D Maxiu:D:)
No ja też jakoś nie mam ochoty wracać do tego serialu - nie moje klimaty już;)

Hoax

Max? Był taki zniewieściały ;P

immortal13

Ale jaki romantyczny! To jak śpiewał z jakimś zespołem mariachi pod jej balkonem! Ah^^

Hoax

:D
Ja chyba wolę takich konkretnych...
Mam słabość do niegrzecznych chłopców xD

immortal13

No ja teraz też:P Damon, Caleb...^^
No nieważne. Trochę offtopnęłyśmy:)

Hoax

Troszkę :)
Damon xDDD
Caleb? Kto to?

immortal13

Ee...:D Z innego serialu - Pretty Little Liars:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones