Aleksandra DomańskaII

6,6
7 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Domańska

Po obejrzeniu Ameryka Exsperss z udziałem tej Pani uważam, że jest jedną z najbardziej irytujących osob jaka miałam okazję oglądać. Jej zachowanie 5 letniej dziewczynki... Żenada.

aagawe

Chciałam założyć taki wątek, ale widzę, że ktoś mnie uprzedził. Zgadzam się w 100 %. A wydała mi się bardzo sympatyczna po występie u Kuby Wojewódzkiego. W Ameryka Express zaś strasznie rozpieszczona i rozkapryszona.

aagawe

Zgadzam się ;) Jest strasznie wkurzająca.

aagawe

Nie zgadzam się, uważam że jest bardzo naturalna i normalna ale to tylko moje skromne zdanie.

aagawe

Ludzie ogarnijcie się... przecież ten program jest zmontowany, 3/4 rzeczy jest wyciętych - jak można na podstawie urywków oceniać człowieka. Zauważcie że oni to tak montują, że w każdej edycji są osoby fajne, nijakie i mega drażniące. Poza tym ta strona chyba jednak służy do oceniania gry aktorskiej a nie charakteru :) nie mylmy jednego z drugim

Madzix95

Ale jessCze trzeba mieć z czego montować. Z pustego i salonom nie naleje. Jesteś nerwowa ciagle się chce wycofywać. Chajzer młody tez mi się nie podoba i fioversi tez słabi. Ale domanska to idiotka

kaczkulec

Oba jest nerwowa

aagawe

A czy to jest portal dotyczący filmów, czy oceniający zachowanie danej osoby w bardzo słabym show?

aagawe

Mam dokładnie te same odczucia - aż postanowiłem specjalnie wpisać ją tutaj, żeby zobaczyć, "co to za ono" i czemu sobie pozwala na takie chimery. Widocznie, ma przerośnięte ego... "Moje aktorskie Ja" i te klimaty... Stąd tak bardzo ekstrapoluje swoje problemy psychologiczne na innych - uważa, że to inni powinni jej problemami się zajmować.

aagawe

Nigdy nie obejrzę filmu ani serialu w którym gra domanska.

ble89

Jest świetna jako aktorka, i mega naturalna w Ameryka Express . Przy tak męczącej trasie jaką mieli nic dziwnego, że co chwila miała ochotę odejść. Człowiek jak jest przemęczony często chce daną rzecz skończyć. A potem przychodzi nowy dzień. Wyjątkowo wszystkie osoby w AE były naprawdę fajne.

gunia78

Zgadzam się. Dla mnie byłą sobą, nie udawała - irytowała mnie za to wiecznie zadowolona Pamela, albo Ania, która niby wygrać nie chciała, ale wszędzie po trupach. Domańska zachowywała się tak jak większość z nas na takiej wyprawie. A "Dawidek"? Godząc się jechać z siostrą wiedział jaki ma charakter, nie ma co go żałować.

aagawe

Dokładnie. Osoba która uważa, że zawsze ma rację. Apodyktyczna. Brat ma faktycznie anielską cierpliwość do jej osoby.

aagawe

ahah, az jestem ciekawa teraz co to za gówno tn program i gdzie można na fast forward to obczaić, b aż się chce z niej pośmiać .
Wszystcy koledzy z AT zawsze uważali że jest niezmiernie tea .. i jeszcze z tymi swoimi pudełkowymi dietami w szkole ;p

luza

Co znaczy, że jest niezmiernie tea?

aagawe

a ja uwazam odwrotnie, chyba jedyna edycja ktora ogladam o tej Azji, tam z charakteru strasznie mi sie spodobala, za to nie jestem w stanie zniesc jej na akratnie, gra strasznie sztucznie jak na moj gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones