Alana Haim

Alana Mychal Haim

8,5
1 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alana Haim

Odstaje od kanonów Hollywood znacznie. Jakoś nie mogę wskazać w niej niczego, co mi się podoba w jej urodzie. Może zarumienione policzki.

Czyżby do Hollywood wkraczał trend zatrudniania aktorów odstających wyglądem od standardów wykształconych przez ostatnie 50 lat?

filipex1001

Jej uroda jest tak oryginalna, że na dzisiejszym seansie mocno się zauroczyłem. Śliczna

vasre

Właśnie takie kobiety mają przewagę nad ślicznymi dziuniami. Fascynują długoterminowo. Podobają nam się, ale nie wiemy właściwie dlaczego. To właśnie jest fascynujące.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
trukomholek

Co za prymitywny komentarz, aż oczy krwawią. Musiałeś wyrzygać te swoje niedorozwinięte wypociny, które w gruncie rzeczy nikogo nie obchodzą?

użytkownik usunięty
V_Verbeny

Nie wiem, co on tam napisał, że go „szanowna” administracja ocenzurowała, ale nie da się ukryć, że tak obrzydliwie odstręczającej swym wyglądem aktorki, to szukać jak ze świecą.

Myślę że ma interesującą urodę. Nie jest piękna, ale interesująca. W życiu bym nie powiedział, że odstraszająca!

użytkownik usunięty
crimson80

Na tych zdjęciach z Licorice Pizza, gdzie w koszulce samej biega bez stanika i jej widać sutki spod niej, wygląda tak okropnie, że szkoda gadać. Kijem dwumetrowym bym jej nie dotknął.

crimson80

Taaak coś jest w jej ciekawej powierzchowności,dodam że miłej dla oka.

filipex1001

Jej tata to Mordechai. Czy to wyjaśnia?

filipex1001

Dzieci wychowane na Insta niestety żyją w świecie gdzie liczy się krótkotrwały blichtr. Świat jest pełen ślicznych pustaków albo glonojadów z noskiem spod skalpela

filipex1001

Ma ten szczególny seksualny cios.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones