Alan ParkerI

Alan William Parker

8,0
1 715 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alan Parker

https://variety.com/2020/film/global/alan-parker-dies-bugsy-malone-midnight-expr ess-1234722160/

JohnTheBrave

Wspaniały reżyser z wizją. Piękne filmy - ponadczasowe, intrygujące, zostające w pamięci, w których o coś chodziło. Wizualnie dopracowane. Wielka strata dla świata filmu.

wendy_time

Tak, ale też był bardzo nierówny. Miał na swoim koncie filmy wybitne i dobre ("Missisipi w ogniu", "Najwyższa stawka") ale też ewidętnie b. słabe ("Midnight Express", "Życie za życie"). [*]

kyle_reese

"Midnight Express" bardzo słaby? To chyba dwa różne filmy widzieliśmy.

snake_plissken84

Jak ktoś ocenia gnioty na 9 lub 10, to trudno mówić o wyrobionym guście. "Midnight Express" to znany film ale znany nie oznacza, że już od razu dobry.

kyle_reese

Na 9 lub 10 oceniam filmy, które uwielbiam i wracam do nich ciągle. Gniot to pojęcie względnie. Nazywasz mnie "bezguściem", a Ja równie dobrze mogę to samo powiedzieć o Tobie.Dla mnie jest bardzo dobry, a czy taki znany? Dla zaawansowanych kinomaniaków na pewno, dla przeciętnych oglądaczy raczej nie.

kyle_reese

Aa no i może powiesz mi co jest tym "gniotem", który oceniłem na 9,10 ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones