Alain Delon

Alain Fabien Maurice Marcel Delon

8,5
6 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alain Delon

przystojny. I te jego niebieskie oczy. Rozpływam się ! :) Oczywiscie jak byl mlody. CHoc i jakos dojrzaly facet ma cos w sobie :]

nunax4

Kiedyś (dawno temu) tak sobie pomyślałem, że gdybym miał zmienić swoją powierzchowność na dowolnie wybraną, to właśnie Delon byłby dobrym modelem. I w sumie z biegiem lat wciąż podtrzymuję ten wybór. On naprawdę ma w sobie to coś.

andre_

To samo miałem z tą zamianą powierzchniowości. Zastanawiałem sie czy lepiej ulepszać swoją fizjonomie w rodzaju kreacji Boskiej czy po prostu wejść w Delona i sie nie angażować w proces twórczy :D

nunax4

W 100% się zgadzam. Musiałbym sobie załatwić z nim jakiś film...

dejwid_filmweb

na necie parę jest:) ale nie za dużo

nunax4

Na necie są wszystkie Jego filmy, niewiele jest z polskimi napisami.

delonka_fw

Ale seriali nie znalazłam. Widziałaś je?

delonka_fw

A wiesz może, gdzie znaleźć "W pełnym słońcu"? :) <odpowiedź po latach>

Goszka_

Ja wiem, na torrentz i są napisy

Muhomorniczy

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,torrentz. eu

nunax4

Dla mnie Delon stał się bardzo przystojny dopiero w trochę starszym wieku. Mężczyźni tak już chyba mają, im są starsi, tym są lepsi. Trzyma klasę, pomimo swojego wieku, potrafi urzec. Nawet w roli Cesarza, w jednym z nowszych jego filmów, miło było na niego patrzeć. Alain Delon, to aktor, postać, który się prawie nie zdarza. Chociaż ja zawsze będę wolała Mastroianniego...mam chyba słabość do Włochów.

nunax4

Nie da się ukryć - cholernie przystojny. I pociągający. I pewnie jak szampan uderza do głowy ;)
Niewątpliwie jak Pan Bóg obdzielał urodą, talentem i czarem, to on miał farta i załapał sie przed innymi :D
Magnetyczny niezależnie od wieku.

nunax4

wiem że to dziwne co powiem, ale dla mnie aż zbyt piękny. niemniej w dobrych filmach grał, bardzo dobrych. szczególnie u Melville'a go lubię

nunax4

Zgadzam się ;| facet był niesamowicie przystojny, hipnotyzująca uroda.

użytkownik usunięty
nunax4

A wy co? Homiki? Mam nadzieję, że jednak kobiety.

no ja - kobieta. na 100%

użytkownik usunięty
nunax4

To zezwalam masturbować przed fotką Delona.

nunax4

Z filmu na film coraz bardziej lubię Delona, a co do urody to według mnie był cholernie przystojny i intrygujący. Po prostu ideał. Przyjemne połączenie - dobry aktor, na którego miło się patrzy.

użytkownik usunięty
nunax4

ooo tak, ideał .

nunax4

Jak dla mnie - najpiękniejszy aktor w historii kina.

arizona436

Mark Frechette - przystojniejsza wersja Delona , obczajcie se w filmie Zabriskie Point

Muhomorniczy

Widziałam, podziwiałam,ale... wolę delikatniejszego Delona:)

arizona436

ja również ;)

nunax4

wycofuje sie z tego :D

Muhomorniczy

jednak lepszy Delon? :P

nunax4

no wiadomo, z tymże wydawało mi sie że tamtejsza wersja bardziej wam kobietą podejdzie, bo szczęka bardziej kwadratowa itp

Muhomorniczy

Mnie się tam kwadratowe szczęki nie podobają. Alain dużo lepszy.
W ogóle taki kształt twarzy lubię.

Ingrid_Bergman

ale na starość ten kształt mu się zmienił, Są osoby mniej urodziwe wyjściowo które starzejąc się z koeli zdobywają na urodzie.Takiego mam haka na urode Delona

Muhomorniczy

Może i tak, są osoby, które w starszym wieku są przystojne,
a w młodości były bardzo średnie. Z drugiej strony Alain
w porównaniu z takim Helmutem Bergerem, który w młodości
był podobnego kalibru przystojnym facetem, wygląda teraz
rewelacyjnie.

Ingrid_Bergman

To Austriak ale Szwab uogólniając. Szwaby zawsze na starość wyglądają jakby żule z pod monopola z jakiejs przyczyny . Podobnie jak niegdysiejsze bożyszcze gitarzysta Rammstein . Oni zawsze starzeją się na wymiociny.

nunax4

Nie potrafię się ustosunkować co do urody Delona pewnie, dlatego że szalenie mi przypomina ojca... przez to nie potrafię patrzeć na niego jak na mężczyznę, bo dla mnie to wypisz wymaluj "tatuś" :), tak z lat młodości jak i w wieku dojrzałym.

madz20

Ale możesz powiedzieć, że tatuś był przystojny :).

użytkownik usunięty
nunax4

On wyglądał jak anioł w młodości, tylko Johnny Depp z lat 90 mu dorównał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones