Alain Delon

Alain Fabien Maurice Marcel Delon

8,5
6 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alain Delon

W ostatnim czasie sporo przeczytałam o jedynej kobiecie, którą Alain poślubił - Nathalie (imię na chrzcie - Francine) Delon z domu Canovas. Przepiękna Francuzka o hiszpańskich korzeniach, urodzona w Casablance, przez niektórych wielbicieli Alaina i jego związku z Romy Schneider często uważana za zimną, wyrachowaną kobietę, która bez skrupułów zniszczyła związek aktorskiej pary, złapała Alaina na dziecko, a po kilku latach małżeństwa odeszła i nigdy nie była jego wielką miłością. A jest to nieprawda. Romans Alaina z Nathalie zaczął się późnym latem 1962. Wtedy to ich wspólny przyjaciel Jean zaprosił Nathalie do klubu, gdzie Alain pod wpływem alkoholu usiadł na jej torebce, którą zostawiła na podłodze. Od razu zwrócił na nią uwagę, ale ta wściekła za jego zachowanie wyrwała tylko torebkę i wybiegła z klubu, a ponieważ gorzej widziała w ciemności, nie uświadomiła sobie, że krzyczała na aktora, którego jakiś czas temu oglądała w filmie "W pełnym słońcu". Znajomi Alaina zaczęli się śmiać i dopytywać, kim jest ta łudząco podobna do niego piękność, na co ten odpowiedział: "To moja siostra". Na prośbę Alaina Jean jeszcze raz poprosił Nathalie, aby przyszła do klubu, nie mówiąc, w jakim celu. Nathalie zgodziła się, myśląc, że to po prostu kolejna impreza, a na miejscu czekali na nią Jean i jego znajomi, wśród których rozpoznała słynnego aktora, uświadamiając sobie, z kim się kłóciła o torebkę. Jean przyznał, że Alain bardzo chciał ją bliżej poznać, ale gdy aktor chciał się ukłonić w jej stronę... zwymiotował na nią i siebie. Nathalie wybiegła do łazienki, a Alain dołączył do niej. Licząc na to, że zdobędzie jej serce, powiedział, że nadal nie czuje się dobrze i chce, żeby odwiozła go do jego mieszkania. Nathalie zgodziła się i została z nim na noc. W ten sposób rozpoczął się ich romans, który ukrywali przed światem przez rok. Nathalie była w tym czasie w separacji z pierwszym mężem, za którego wyszła jako nastolatka i z którym miała córkę, natomiast Alain od kilku lat był związany z Romy Schneider, ale ich związek nie był idealny ze względu na liczne przelotne romanse, w które angażował się Alain pod jej nieobecność, jak również (nie mówię tego, żeby ją pogrążać) problemy Romy z alkoholem, w którym topiła smutki i lęki związane z przyszłością swojej kariery i związku z Alainem, którego dodatkowo przez dłuższy czas nie akceptowała jej rodzina. Ponieważ Alain bał się emocjonalnej reakcji narzeczonej, długo nie mógł się zdobyć na to, aby przyznać się, że kocha inną. Nathalie była tego świadoma i będąc pewna, że unieszczęśliwia mężczyznę, którego pokochała, życiem w miłosnym trójkącie, postanowiła, że ułatwi mu decyzję i sama od niego odejdzie, aby tak jak wszyscy się tego spodziewali, ożenił się z Romy i żył z nią długo i szczęśliwie jak w bajce. Wtedy jednak Alain uświadomił sobie, jak bardzo kocha Nathalie i że nie może jej stracić na zawsze. Wyznał swojej nowej ukochanej, ile dla niego znaczy, i poprosił ją, aby wyjechała z nim do Meksyku, gdzie mogli oswoić się z nową sytuacją, a Romy wysłał róże i kilkanaście stron listu, w którym wyjaśnił, dlaczego nie weźmie z nią ślubu. Było to w połowie 1963 r. Miłość Alaina i Nathalie mogła wreszcie rozkwitnąć w pełni, a w Sylwestra (jak wyliczyła to sobie później) Nathalie zaszła w ciążę. Para zaręczyła się i w sierpniu 1964 r. wzięła cichy ślub w małej wiosce. Alain mówił później o tym dniu: "Poślubiłem kobietę z moich snów. Gdyby Nathalie nie zgodziła się zostać moją żoną, nie miałbym chęci do życia. Kiedy zostaliśmy połączeni węzłem małżeńskim, Nathalie powiedziała: "Alain, uszczypnij mnie, bo ja w to nie wierzę". Wtedy wzruszyłem się jak nigdy dotąd". Małżonkowie wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Anthony Delon przyszedł na świat 30 września 1964 r. W trakcie trwania małżeństwa oboje zmagali się ze swoimi wybuchowymi charakterami, co prowadziło do częstych kłótni, w trakcie których m.in. Nathalie, aby rozładować emocje, sięgnęła po rewolwer, strzelając w drzwi jednego z pokoi, z kolei Alain często szarpał ją, kilkakrotnie omal nie rozrywając jej ubrań (gospodyni krzyczała, widząc to: "Panie Delon! Przecież to kaszmir!). Po latach oboje mówili jednak, że ich kłótnie świadczyły o tym, że bardzo im na sobie zależało, o tym, że nie byli wobec siebie zobojętnieni. Powszechnie mówiło się o tym, że oboje nie dochowują sobie wierności, choć Alain zapewnia, że byłby w stanie wybaczyć Nathalie wszystko, a on sam nigdy nie powiedział żadnej innej kobiecie, z którą romansował, że ją kocha, będąc w związku z Nathalie. Podobnie nieprawdziwa jest informacja, jakoby Nathalie chciała wykorzystać Alaina w celu zrobienia kariery filmowej. Na plan filmowy trafiła za sprawą Melville'a, reżysera "Samuraja", który napisał scenariusz specjalnie dla Alaina, a przy okazji poznał również Nathalie, której uroda zrobiła na nim ogromne wrażenie i to on zasugerował, aby dać jej szansę wykazać się aktorsko. Po skonsultowaniu się z mężem, Nathalie zgodziła się, a Melville był na tyle zadowolony z jej pracy, że zamiast powierzyć jej okrojoną rolę pianistki, wymyślił postać Jane, rozszerzając jej pole do popisu. Pomimo to, po zakończeniu zdjęć małżonkowie oddalili się od siebie i po raz pierwszy rozstali się ze sobą. Jednak już po kilku dniach Alain zaczął błagać Nathalie, aby spróbowała zapomnieć o wszystkich złych rzeczach, które zaszły między nimi i wróciła do niego. Nathalie zgodziła się, a w celu scementowania małżeństwa wyjechali razem do Wenecji, co określili jako "drugą podróż poślubną". Ale związku ostatecznie nie udało się uratować, ponieważ Nathalie ciężko było żyć w małżeństwie, gdzie namiętność przeplata się z furią i brakiem wierności. Alain po latach powiedział ich synowi: "Wiesz co, Tony, w dniu, w którym twoja matka odeszła, zawaliło się moje życie". Pomimo rozstania, dla dobra syna przyrzekli sobie, że rozwód nie zabije ich przyjaźni. Alain powiedział Nathalie: "Ci, których będziesz później kochać, są prawdziwymi szczęściarzami", na co ona odpowiedziała: "Ale tylko ciebie kocham w tak wyjątkowy sposób". Co ciekawe, nigdy nie była zazdrosna o Romy Schneider, z którą Alain odnowił przyjaźń na planie (a odwiedzała go często na planie z Anthonym), która po latach nie pielęgnowała wobec Nathalie żalu o to, co zaszło między nimi, mówiąc podczas spotkania w latach 70.: "Rozumiem, dlaczego Alain zostawił mnie dla ciebie. Jesteś piękna, mądra i miła", nawet chciała wymienić się z nią numerem telefonu, choć Nathalie rozumiała, że głębsza przyjaźń byłaby trudna do osiągnięcia. Co więcej, Nathalie zaprzyjaźniła się serdecznie z Mireille Darc, nową partnerką życiową Alaina, którą znała już wcześniej, wspólnie z Anthonym często ich odwiedzała i świętowali razem m.in. Boże Narodzenie, urodziny Alaina i Anthony'ego. Na prośbę Alaina zachowała jego nazwisko i mimo nowych związków nigdy nie wyszła ponownie za mąż, czym zrewanżowała się Alainowi, który przysiągł sobie, że nigdy więcej się nie ożeni, ponieważ kocha Nathalie tak mocno, że nie chce, aby jakakolwiek inna kobieta mogła tytułować się mianem "Madame Delon". Nathalie była bardzo lubiana w gwiazdorskim środowisku jeszcze wiele lat po rozstaniu z Alainem, przyjaźnili się z nią m.in. Mick Jagger (była druhną na jego ślubie z Biancą w latach 70.), Anthony Hopkins i Brigitte Bardot. Na kilka dni przed śmiercią Nathalie, która chorowała na raka trzustki, Anthony zamieścił na Instagramie film przedstawiający czułe spotkanie rodziców, na którym oboje w maseczkach wymieniają pocałunki w policzki, co świadczy o ogromnym uczuciu i szacunku po wielu latach. Dwa lata po śmierci Nathalie Alain napisał o niej: "Z Tobą miałem mojego syna Anthony'ego, przy Tobie zrozumiałem, że namiętność nie ma granic, to już dwa lata... Tęsknię za Tobą, jeśli wiesz"... Naprawdę piękna historia, warto zgłębić swoją wiedzę.

Natalka_Tutka

Jesteś totalnym wielbicielem/ką Nathalie. Ja znam inną wersję jej biografii. A juz sugestia o alkoholizmie Romy była poniżej krytyki. Owszem Romy miała problem z alkoholem ale wiele lat później. Po śmierci jej syna problem się zintensyfikował. W czasie związku z Delonem była młodziutką, dobrze zapowiadającą się dziewczyną z dobrej rodziny. A Nathalie. Była zdemoralizowana, obracała się w półświatku. Sama mówiła w wywiadzie, że tym co Alaina do niej przyciągało był fakt, iż wcześniej byłą dziewczyną znanego przestępcy czy mafiosa. Delon był zafascynowany twardymi w jego mniemaniu facetami macho, przestępcami. Imponowali mu. Fakt, że zdobył dziewczynę jednego z nich bardzo mu imponował. Nathalie była wyrachowana, zdradzała go bardzo często, m. in z jego przyjacielem jugosłowiańskim ochroniarzem, który później został zamordowany, a o sprawstwo kierownicze podejrzewano Delona. Nathalie nie zrobiła kariery, zatem o jej "talencie" i "ekranowej charyzmie" nie ma nawet co wspominać. Role załatwiał jej Delon. Poza tym przy rozwodzie walczyła o pieniądze i długo sądziła się z Delonem. To małżenstwo nigdy nie było udane. Podobnie jak wcześniej Romy, Alain zdradzał ją niemal od początku. Natomiast Alain znany jest z tego, że raczej stara się mieć dobre kontakty ze swymi byłymi. O żadnej nigdy słowa złego nie powiedział. Bardzo wspierał Romy po śmierci jej syna a na jej pogrzebie spędził z trumną wiele godzin, ukryty przed Paparazzi. Zatem fakt, że dobrze mówił o Nathalie, szczególnie ich synowi, nie jest niczym nadzwyczajnym. I nie do końca jestem przekonana, że zostawił Romy dla Nathalie. Ten związek i tak by się rozpadł. Alain byl zbyt młody. Akurat padło na Nathalie, ale on nie był gotowy na taki powazny związek. Zaręczył się, bo nalegali na to tradycyjni rodzice Romy. W związku z Mirelle był już inny. Jestem jak najgorszego zdania o Nathalie. Wywodziła się ze środowiska szumowin i taki miała charakter,

Barbarra_Ra

Ty chcesz znać tylko jedną wersję prawdy. Alain kochał wszystkie swoje kobiety, ale z Nathalie ożenił się, bo przypominała mu jego samego, oboje pochodzili z rozbitych rodzin, oboje nie mieli łatwego życia w młodości, Alain kochał Romy, ale gardził jej burżujskim pochodzeniem i byli z zupełnie różnej gliny. Nathalie może i zdradziła Alaina, ale zrobiła to z rozpaczy, w momencie, gdy rozstali się, bo dochodziło między nimi do nieporozumień na planie "Samuraja", do którego zaangażował ją Melville, nie Alain. Alain jej wybaczył, sam pisał do niej listy, w których błagał ją o wybaczenie i powrót do niego. To Nathalie sama podjęła decyzję o rozwodzie, nie mogąc znieść jego trudnego charakteru, mimo że wróciła do niego na niecały rok po pierwszym rozstaniu. I wcale nie walczyła o majątek Alaina, mówiła:
"zabrałam ze sobą tylko Anthony'ego i nianię, niczego więcej od niego nie chciałam". Później przyjaźniła się blisko z Mireille, która zaproponowała jej, żeby urodziła Alainowi drugie dziecko, bo lekarze zabraniali jej zachodzić w ciążę ze względu na wadę serca, a z kolei Alain bardzo chciał mieć więcej dzieci. A co do pogrzebu Romy, Alaina nie było na nim, bo ludzie obwiniali go o śmierć Romy, to o czym mówisz, działo się przed pogrzebem. Nathalie zawsze szanowała miłość Alaina do Romy, nie była o nią zazdrosna, ani nie czuła się gorsza, jeśli chodzi o uczucia Alaina, bo Alain mówił później, że "Jest tylko jedna pani Delon, i to z nią utrzymuję silne więzi". Kariery nie zrobiła wielkiej, bo nie była zawodową aktorką. Jej przyjaciele i syn zawsze podziwiali ją za jej silny charakter i niezależność oraz za to, że nigdy nie pielęgnowała w sobie zawiści i urazy do innych ludzi, nie można nazwać jej "szumowiną".

Natalka_Tutka

Jeśli zarzucasz mi, że widzę tylko jedną wersję, to ty grzeszysz dokładnie tym samym:) Dziwi mnie, że tego nie widzisz. Nathalie przed poznaniem Delona obracała się w towarzystwie przestępców i marginesu społecznego. Role w Samuraju dostała za wstawiennictwem Delona. Pozostanę przy swojej wersji a ty pozostań przy twojej równie jednostronnej jak moja.

Natalka_Tutka

Jeśli chodzi o tę zdradę, gdy byli w separacji a ona "zagubiona", która wybaczył jej Delon to masz na myśli romans z jego ochroniarzem i przyjacielem Markovićem . Zważ jednak, że Delon był poważnie i przez kilka lat podejrzewany o związek z zabójstwem Markovića a jako motyw przyjmowano zazdrość i chęć ukarania Markovića za romans z Nathalie . Zeznawanie, że go to w ogóle nie obeszło i wybaczył żonie było linia obrony Delona. Poza tym zdradzała go nie tylko z Markovićem. Choć akurat o zdrady trudni mieć do niej pretensje, skoro Delon zdradzał ją bez przerwy. Odpłaciła pięknym za nadobne. Partnerką, której był w miarę wierny i dojrzałym jego związkiem był ten z Mireille Darc. A skoro była taka święta jak mówisz , to ciekawe skąd az taka negatywna jej opinia po dziś dzień? Ponadto jeden z wątków śledztwa w sprawie śmierci Markovića był powiązany z Nathalie. Podobno chciała ona by Marković zeznawał na jej korzyść przy sprawie rozwodowej, bo chciała połowę majątku Delona. Marković odmówił, bo nie chciał jawnie przeciwstawiać się Delonowi i wtedy z zemsty Nathalie powiedziała Delonowi o mającym miejsce kilka miesięcy wcześniej romansie. Co faktycznie sprawiło, że drogi Markovića i delona sie rozeszły. Po kilku tygodniach Marković został zastrzelony.

Barbarra_Ra

Negatywna opinia pochodzi od ludzi, którzy nienawidzą jej za rozpad związku Alaina i Romy, z tym że Alain sam podjął decyzję o rozstaniu, a Nathalie nie szantażowała go, żeby został z nią za wszelką cenę. Próbują wyciągać różne brudy, żeby przedstawiać ją w jak najgorszym świetle.

Natalka_Tutka

Trochę dużo tych brudów i tej niechęci, jak na istotę "czystą niczym śniegu biały tren":) Ale jak czujesz się szczęśliwsza tak o niej myśląc to be my guest:)

Barbarra_Ra

Nikt nie jest czysty, sama Nathalie nigdy tak nie myślała o sobie, nazywała siebie "nomadką", lub "miłosną cykadą" i miała za sobą odwyk, co nie zmienia faktu, że była uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w latach 60., opiekowała się Alainem, gdy był chory, miała dobry kontakt z jego dziećmi z kolejnego związku, a Anthony (i nie tylko on) podziwiał ją za to, że była "lwicą w ciele wróbla", silna i niezależna, wzorem dla jego córek i innych kobiet

Natalka_Tutka

Zgadzam sie z jednym, była zjawiskowo piękna. I z tym, że żyła w dobrych relacjach z Delonem. On zresztą z większością sowich partnerek żył w dobrych relacjach po rozstaniu. Poza tym była nieciekawa moim zdaniem personą. Krążyła nawet plotka, że zanim została "dziewczyną gangstera" była tancerką erotyczną i prostytutką. Nie wiem czy to była prawda, ale miała wielkie szczęście, że poznała Alaina, którego fascynował półświatek. Obracała się w towarzystwie szumowin i przestępców. Była częścią tego świata. Delon ją wprowadził na salony, załatwiał role itd. Kariery nie zrobiła ale chociaż wyrwała się z rynsztoka.

Barbarra_Ra

Nathalie nie była prostytutką! Przyjechała do Paryża, chcąc uciec przed swoim pierwszym mężem, antysemitą i szowinistą. Zanim poznała Alaina, pracowała jako modelka, znała się z jednym z jego przyjaciół, który zapoznał ich w nocnym klubie w 1962 r. Od tamtej pory spotykali się regularnie, zanim sformalizowali związek w 1964 r., kiedy to Nathalie wreszcie dostała rozwód z pierwszym mężem.

Natalka_Tutka

To Nathalie powiedziała w wywiadzie, że Delonowi imponowało, iż była związana z przestępcą. Zatem sama potwierdziła, że obracała się w takim środowisku. Rozumiem, że wiesz lepiej od niej w jakim środowisku się obracała?:):):) Delon ją wydostał z rynsztoka.

Barbarra_Ra

Gdzie jest link do tego wywiadu?

Natalka_Tutka

Bardzo dawno to czytałam. Kilka lat temu. Naprawdę nie pamiętam. Ale czytałam. Alain zresztą fascynował się tym światem. W jednym z wywiadów wyznał, że znał tych ludzi jeszcze z czasów zanim został znanym aktorem. I w tym środowisku w nocnym klubie poznał Nathalie. Nie spotkałam się z żadnymi atakami wielbicieli Romy na Nathalie. On przez kilka lat utrzymywał te dwa romanse i nie mógł sie zdecydować. Ty , ślepo wpatrzona w Nathalie, piszesz, że bał się reakcji Romy. A może on po prostu kochał je obie? Moż ena początku traktował Nathalie jak jedna z przygód a potem się zakochał? Dlaczego to negujesz? Nie rozumiem? Emocje ludzi nie sa zero-jedynkowe. NA pewno co do uczuć Romy nikt ich nie kwestionował, bo to ona była w tym związku większa gwiazdą z dobrej zamożnej rodziny. Miłośc Nathalie poddawano w wątpliwość, bo w momencie poznania Delona była nikim a potem dzięki jego wstawiennictwu zaistniała. Zawsze, gdy istnieje dysproporcja w pozycji społecznej podejrzewa się stronę stojącą niżej o interesowność. A niżej stała Nathalie. Wszystko zawdzięczała Delonowi. A jednak go zdradzała, była nielojalna, walczyła o majątek. Ostatecznie doszli do porozumienia, ale byli długi czas w separacji i w trakcie tej separacji Nathalie wykazała się dużą zapobiegliwością materialną. Poza tym uczuć Romy nikt nie kwestionuje, bo okazała się być bardzo uatalentowaną aktorką. A Nathalie aktoskim niewypałem. Piszesz, że nie była aktorką zawodową. A Delon był zawodowym aktorem? Przeciez tez był naturszczykiem. Bardotka też. A jednak mieli to coś, mieli magie. Nathalie miała tylko oszałamiającą urodę i Delona.

Natalka_Tutka

Nie ma sensu się dłuzej spierac bo wpisy się tak układają że mi jedna litera wchodzi w wers. Ustalmy, że ty jestes wielbicielką a ja nie. Ty uważasz, z ebyłą jedyną miłoscią Delona a inne kobiety w sowim życiu tolerował a aj uważam, że byłą jedną z kobiet ważna w jego życiu i tyle. Która była najważniejszą to wie tylko on. Związek z nią był nieudany. Zdradzali się, bili wzajemnie, awanturowali niemal od początku. Może się nie znam, ale to chyba nie jest opis udanego związku. Raczej była to toksyczna dla obojga fascynacja. Ty masz prawo do swojej opinii a ja do swojej.

Natalka_Tutka

Teraz zgłębiam sprawe morderstwa Stevena Markovica i dużo czytam oraz oglądam. Równiez o Nathalie. Jak trafię na ten wywiad natychmiast ci prześlę link.

Barbarra_Ra

Ten klub nie był speluną dla marginesu społecznego, tylko bardzo modnym w tamtym czasie miejscem spotkań młodych ludzi. Alain kochał w tym czasie obydwie kobiety, a w Nathalie uderzyło go jej piękno i podobieństwo do niego samego. Nathalie poprosiła go, aby w końcu wybrał jedną z nich, bo uważała, że wszyscy są nieszczęśliwi w tym trójkącie. Alain wybrał, choć bał się słusznie, że złamie Romy serce. Ale Nathalie zawładnęła jego sercem, a on uświadomił sobie, że bez niej jest nieszczęśliwy. Nathalie w jednym wywiadzie powiedziała: "nie jest tak piękny, jak wszyscy myślą, ale za to bardziej interesujący niż może się wydawać", co świadczy o tym, że nie kierowała się wyłącznie powierzchowną fascynacją. Kłócili się, ale to dlatego, że mieli wybuchowe charaktery. Nie mówię, że Nathalie była jedyną prawdziwą miłością, lecz że miała szczególne miejsce w sercu Alaina jako jedyna kobieta, z którą zdecydował się ożenić. Kiedy byli już przyjaciółmi po rozwodzie, nadal darzyli się platoniczną miłością i ogromnym szacunkiem.

Natalka_Tutka

Słowa o tym: "że nie jest tak piekny jak wszyscy myślą, ale za to bardziej interesujący" powiedziała Mireile. Często jest to cytowane. Nie wiem czemu je przypisujesz Nathalie? Bo jest fajne? Nie napisałam, że nocny klub był speluną. W drogich lokalach tez bawią sie mafiosi i nie zawsze sa obszarpańcami. Wielu z któtymi przyjaźnił sie Delon to byli zamozni ludzie i włąsnie czesto właściciele nocnych klubów i ich bywalcy. A jednak dla mnie to szumowiny, śmieci i margines społeczny. Poza tym wersja o poznaniu w nocnym klubie, którą opisałaś jest wersją Nathalie, której faktycznie nigdy nie zmieniła. Delon utrzymywał, że poznał go z Nathalie jego przyjaciel i ochroniarz, powiązany ze światkiem przestępczym Miloś Milosewic kuzyn zamordowanego kolejnego ochroniarza Stevena Markovica. Nota bene Milos takz ezginął w tajemniczych okolicznościach wraz z żoną mówi, że to było zabójstwo z rąk zazdrosnego męża Mickey Rooney. I to podobno jego dziewczyna była Nathalie i to on poznał ją z Delonem. Jednka na pewno to nie on był tym gangsterem, któremu odbił Nathalie Alaine, czym tak sie szczycił. Szacunkeim sie darzyli ale nie od razu. Nie rozstali się w zgodzie. Później gdy emocje opadły rzeczywiście byli w dobtych relacjahc. W duzje mierze dzięki Mireille właśnie. Czytałam, że mIreille praktycznie wychowywała Anthonyego. Płaciła kaucje, gdy go zamykano, załatwiała kolejne szkoły, gdy go wyrzucano. Nathalie średnio się synek intersowała. W wikeu 4 lat oddąła go do szkoły z internatem by robić karierę. Córkę z pierwszego małżeństwa także porzuciła. Hmm. Ciekawa osoba. Ironią losu jest, z etej kariery nie zrobiła. Po Samuraju, jej pierwszej roli załatwionej przez Delona, zarówno krytycy, jak i publiczność nie zostawili na niej suchej nitki. Cale życie walczyła, by udowdnić że jest kimś więcej niż żoną Delonai nie udało się jej. skrzywdziła własne dzieci w pogoni za sławą, a przeszła do historii jako żona Delona.

Barbarra_Ra

Nie mogę dalej pisać. Robię literówki, bo wpis jest już tak wąski, że nie widzę słów. Pozostań jej wielbicielką. Ja o niej zdania nie zmieniam.

Natalka_Tutka

Słowa o tym: "że nie jest tak piękny jak wszyscy myślą, ale za to bardziej interesujący" powiedziała Mireille. Często jest to cytowane. Nie wiem czemu je przypisujesz Nathalie? Bo jest fajne? Nie napisałam, że nocny klub był speluną. W drogich lokalach tez bawią się mafiosi i nie zawsze są obszarpańcami. Wielu z którymi przyjaźnił sie Delon to byli zamożni ludzie i właśnie często właściciele nocnych klubów i ich bywalcy. A jednak dla mnie to szumowiny, śmieci i margines społeczny. Poza tym wersja o poznaniu w nocnym klubie, którą opisałaś jest wersją Nathalie, której faktycznie nigdy nie zmieniła. Delon utrzymywał, że poznał go z Nathalie jego przyjaciel i ochroniarz, powiązany ze światkiem przestępczym Miloś Milosewic kuzyn zamordowanego kolejnego ochroniarza Stevena Markovica. Nota bene Milos także zginął w tajemniczych okolicznościach wraz z żoną gwiazdora Mickey Rooneya. Oficjalnie zabił ja apotem popełnił samobójstwo. Mówiło sie jednak i nadal mówi, że to zdradzony Rooney ich zabił a sprawę zatuszowano. I to podobno Milośa dziewczyną była Nathalie i to on poznał ją z Delonem. Jednak na pewno to nie on był tym gangsterem, któremu odbił Nathalie Alaine, czym tak sie szczycił. Szacunkiem sie darzyli ale nie od razu. Nie rozstali się w zgodzie. Później gdy emocje opadły rzeczywiście byli w dobrych relacjach. W dużej mierze dzięki Mireille właśnie. Czytałam, że Mireille praktycznie wychowywała Anthonyego. Płaciła kaucje, gdy go zamykano, załatwiała kolejne szkoły, gdy go wyrzucano. Nathalie średnio się synek interesowała. W wieku 4 lat oddała go do szkoły z internatem by robić karierę. Córkę z pierwszego małżeństwa także porzuciła. Hmm. Ciekawa osoba. Ironią losu jest, że tej kariery nie zrobiła. Po Samuraju, jej pierwszej roli załatwionej przez Delona, zarówno krytycy, jak i publiczność nie zostawili na niej suchej nitki. Cale życie walczyła, by udowodnić że jest kimś więcej niż żoną Delona i nie udało się jej. skrzywdziła własne dzieci w pogoni za sławą, a przeszła do historii tylko jako żona Delona

Barbarra_Ra

1. https://m.youtube.com/watch?v=He7SHrJSmm0&pp=ygUXYWxhaW4gZXQgbmF0aGFsaWUgZGVsb24 %3D To jest link do wideo, w którym Nathalie (nie Mireille) wypowiada te słowa o Alainie 2. Przyjaciel, który zapoznał Alaina i Nathalie, to żaden Milosevic, tylko Jean Poniatowski. Pierwsze spotkanie przebiegało tak jak to opisałam, początkowo pokłócili się o torebkę, Nathalie była wściekła na Alaina, ale ten był nią zauroczony i poprosił Jeana, żeby przyprowadził ją do innego klubu, tam pomogła Alainowi, kiedy zwymiotował i odwiozła go do domu, od tego wieczoru zaczęła się ich miłość. https://www.gala.fr/l_actu/news_de_stars/love-story-nathalie-et-alain-de lon-comment-leur-histoire-a-perdure-au-dela-de-leur-rupture_526128 3. Po rozstaniu pierwsze słowa, które Alain powiedział do Nathalie: "Ci, których będziesz później kochać, są szczęściarzami", jeszcze przed rozwodem odwiedza go z Anthonym na planie "Basenu", razem świętują 4. urodziny chłopca, rozstają się w przyjaźni i szacunku 4. Nathalie faktycznie dużo czasu spędza poza domem, ale Anthony kocha zarówno ją, jak i Mireille. Popada w uzależnienie od narkotyków przez jednego z byłych partnerów, ale pomaga jej Alain, który załatwia jej terapię. Anthony potwierdza, że miał okres buntu, kiedy wyprowadził się do ojca, ale nie zmieniło to jego miłości do matki, nawet po jej wyjeździe do Stanów stale rozmawiają. Prawo do opieki nad córką odebrał jej były mąż, który starannie ograniczał jej kontakt z dzieckiem, przez co Nathalie bardzo cierpiała, nowe imię przybrała, aby dzielić imię ze swoim dzieckiem. Również były mąż nie wahał się rozpuszczać krzywdzących pogłosek o Nathalie, żeby zatruć jej życie. 4. W 1967 r. Melville odwiedził dom Alaina, żeby wręczyć mu scenariusz "Samuraja". Poznał wtedy Nathalie i to Melville, nie Alain zaproponował jej rolę w filmie. Alain chciał wówczas, aby Nathalie zaszła w drugą ciążę i poświęciła się domowi, stąd nieporozumienia, ale rok  wcześniej chciał, żeby zagrała z nim w filmie "Łowcy przygód", choć to nie doszło do skutku. Podczas premiery "Samuraja" znów pojawili się razem, Alain wyraził swoją dumę z debiutu żony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones