Aidan TurnerII

8,4
10 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Turner

założyłam ten temat aby się pozachwycać tym wspaniałym aktorem. Ktoś ma jakieś uwagi? <3 <3 <3

yennifer112

Uwielbiam tego aktora i naprawdę nie chodzi mi i tylko o jego urodę (chociaż muszę przyznać, iż jest cudny), ale także o jego osobowość i aktorstwo. Z tego, co zdążyłam się zorientować z różnych wywiadów i filmików z YOUTUBE jest to przesympatyczny i przezabawny facet - z dużym dystansem do swojej osoby. Dowiedziałam się o jego istnieniu, gdy zaczęłam oglądać Poldarka. Potem obejrzałam BEING HUMAN i w Desperate romantics - wtedy kompletnie skradł moje serce.

melania_8

Ja poznałam go w roli Kilego w Hobbicie. Potem to już jakoś poszło: Google, Youtube, i te sprawy...

yennifer112

Do piątku 10 lipca można głosować na Aidana, Eleanor i serial Poldark :) http://www.tvchoicemagazine.co.uk/awards/2015

Melanie_31

Zagłosowałam. Mam nadzieję, że Poldark wygra we wszystkich kategoriach, w których został nominowany.
Ostatnio wyczytałam, iż Aidan Turner obecnie gra w adaptacji książki Agathy Christie " And then there were none". Jestem przeszczęśliwa. Uwielbiam Agathę Chrisie i Aidana Turnera. W tej produkcji Aidan bez swoich długich włosów wygląda inaczej, ale może to i lepiej (różnorodność jest zawsze wskazana). A we wrześniu powrót na plan Poldarka. Hurrrra!!! Cieszę się, że Aidan jest tak bardzo zajęty. Życzę mu powodzenia w jego karierze i bynajmniej nie ze względu na jego urodę, ale talent i wspaniałą osobowość. Obejrzałam parę ostatnich jego wywiadów. W życiu nie spotkałam kogoś tak pogodnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones