Agnieszka Holland

2,8
15 588 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Agnieszka Holland

Po dzisiejszym występie Pani Holland w programie Drugie śniadanie mistrzów zastanawiam się dlaczego Pani Holland jeszcze nie zrzekła się polskiego obywatelstwa skoro ma aż tak złe zdanie o Polakach. Dla niej jesteśmy tylko agresywnymi, małymi ludzikami pogrążonymi w kompleksach. Rozumiem, że Pani Holland NIE. Pani Holland przez cały program atakowała katolików, było to wręcz żenujące, bo temat akurat kościelny nie był, a ona uparcie wracała do krytyki kościoła. Może właśnie to jest jakiś jej kompleks. Widzę, że traktuje Polaków jako jedną wielką ciemną masę, a nie ludzi, którzy jednak dzielą się na miliony różnych, często równie światłych co Pani Holland osobowości. Szkoda, bo ceniłam Panią Holland za kilka filmów i dziwię się, że nie stara się choć trochę szanować swoich widzów.

majkalipcowa

https://35mm.online/vod/fabula/zdjecia-probne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
majkalipcowa

Mały człowieczek z niej wychodzi, zakompleksiony srający w swoje gniazdo.

majkalipcowa

Ja myślę, że ona nie ma złego zdania o Polakach, tylko o niektórych Polakach, a przyznasz, ze to już zmienia postać rzeczy. Jak ktoś głosuje na takie kanalie jak np mejza, który świadomie naciągał rodziny chorych dzieci, albo na posła kowalskiego - ministra rolnictwa co zbóż nie rozróżnia, ale w polsko-rosyjskich spółkach działał a innych z "prorosyjskości" chce rozliczać, to ja takich Polaków też ani nie lubię, ani nie szanuję

majkalipcowa

Bo tatuś też nie lubił. A nie daleko pada jabłko od jabłoni...

majkalipcowa

ona nie lubi tylko tej głupszej, prawicowo-faszystowskiej połowy. jak zresztą ja i cała druga połowa - ta lepsza, demokratyczna

Ush

Zdefiniuj proszę co to jest faszyzm.
Otóż Pani Holland wcale nie mówiła o niektórych tylko Polakach ale o całości o Tobie i wszystkich również. Jej słowa: Mieszkam i pracuję poza Polską. Kiedy przyjeżdżam, uderza mnie fala niedobrego powietrza, coś takiego, jakby w zamkniętym pomieszczeniu ktoś bez przerwy puszczał bąki. Jest coś takiego, że jest duszno ...
Uważasz że dla Pani Agnieszki tylko prawica puszcza bąki?

sylbow

Do tego wszystkiego,
obecnie Pani Holland boi się jeździć tramwajem i metrem.... Czy kiedykolwiek wcześniej widział ktoś Panią Holland w tych środkach transportu?

majkalipcowa

Przecież dotąd Pani Agnieszka była ceniona i raczej lubiana. Nie miała powodów by się bać. Chyba, że nami tak bardzo gardzi że wydajemy się jej potworni.
Obiektywnie jest dobrą reżyserką ja przynajmniej ją cenię. Ale zbytnio zaangażowała się w politykę i tak stworzyła sobie wrogów. Rozumiem wolność artystyczną ale wszystko ma swoje granice. Nie widziałam filmu "Zielona granica" więc nie wypowiadam się odnośnie jego. Być może niektórzy przesadzają ale może to ona przesadziła tak jak w tej nieszczęsnej wypowiedzi, która co by nie powiedzieć była zwyczajnie chamska.

majkalipcowa

Bo jest żydem. A żydzi nie lubią gojów czyli nie żydów.

majkalipcowa

A to dopiero początek jej zalet

majkalipcowa

bo jest opłacaną antypolską *****

majkalipcowa

I przez 10 lat nic się nie zmienilo

majkalipcowa

Wszędzie blokują możliwość komentowania! Hamstwo polityczne! Zaraz tej gupiei babie wystawie pałe za wszystkie filmy i wszystkim aktorom co z nią pracują bo ktoś musi wyrównać te oceny -.- Lepiej nagrała by film o tym jak nam reparacji niemcy nie wypłacili i nie wypłacą. Moja babcia by tej holland powiedziała swoje.... jak w obozie było.

majkalipcowa

Komentarz jak widac ponadczasowy. A Holland to człowiek najpodlejszy z podlych.

majkalipcowa

Ło matko weź wyemigruj na Białoruś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones