Agnieszka Chylińska

6,5
226 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Agnieszka Chylińska

Jestem fanką Chylińskiej.
Jednak zaniepokoił mnie artykuł, bodajże w Gali, w którym była przedstawiona w różowym sweterku i tipsach!!
Boże, rozumiem: macierzynstwo i te sprawy ALE NA BOGA BEZ PRZESADY!!!

bree_2

Chyba muszę się zgodzić. Nie jestem fanką Chylińskiej(ale lubię jej piosenki). Różowy sweterek to przesada!!!

Laverie

co wy dajecie?! to wszystko było dla picu i dla jaj.

shy_2

przestańcie!! To, że założyła różowy sweter i tipsy nie znaczy, że zamienia się w Barbie! Raz kiedyś może pozwolić sobie na taką zmianę.

x_y_z

Dokładnie. Zresztą szczerze wątpię żeby Agnieszka zmieniła się w taką osobę... ;)

bree_2

ja też jestem jej fanką. Jest wspaniała - inteligentna, ma świetny głos
i pisze genialne teksty.
Też się boję o zmianę w barbie. Na dodatek nagrywa z muzykami Sistars...
Kiedy śpiewała w O.N.A., była najlepsza!

bree_2

zgadzam sie z wami w 100%, Agnieszka nie zmieniaj się:)

bree_2

mówie wam, za niedługo możemy się spodziewać tlenionej blond agnieszki z tipsami :D po takim techno - dance

ambershine

Cóż, róż coraz częściej gości na jej bluzkach... ;/

bree_2

http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2009/10/chylinska-jpg.jpg ojj widze tutaj mamy już metamorfozze ;p ...naprawde to jest zalosne

ambershine

Ta, tylko to jest akurat ironia.

użytkownik usunięty
miguel_de_la_jatsurion

Teraz już rzeczywistość.Zaczęła siwieć widocznie:> Zresztą,za bardzo oceniacie kogoś przez pryzmat wyglądu i macie problem z pogodzeniem się z czyimś życiowym wyborem.

Z dzisiejszej perspektywy ta gadanina o życiowym wyborze brzmi dosyć zabawnie. Teraz znowu wróciła do rockowego imidżu. Jak na dorosłą kobietę to jest zmienna jak nastolatka. Tak na serio widać, że to był tylko skok na to by pisali o niej w pudelku.

użytkownik usunięty
Wostock

Może i tak.Jej wybór.

Nie zaprzeczam, ale trzeba było przynajmniej nie prawić morałów innym.

użytkownik usunięty
Wostock

To nie było prawienie morałów, tylko stwierdzenie faktu.

Akurat chodziło mi o nią i jej wypowiedzi.

użytkownik usunięty
Wostock

Aha.:D

Btw przypomniało mi się to jej całe pieprzenie o dojrzewaniu w związku z jej płytą z 2008. To też z dzisiejszej perspektywy jest strasznie wkurzające. Zamiast uczciwie przyznać, że to show i chodzi o hajs to musiała tak ściemniać.

użytkownik usunięty
Wostock

Ja nawet się na to nabrałam, bo zawsze ją lubiłam i wydawała mi się autentyczna w tym co robi i mówi.

Na pewno taka była gdy miała te dwadzieścia lat. Sam mam 23 l jak słucham jej starszych utworów to doskonale oddają uczucia jakie ma się w tym wieku.

użytkownik usunięty
Wostock

To prawda.Z wiekiem człowiek staje się coraz bardziej wyrachowany i zachowawczy. Mam sentyment do tamtej Agnieszki i patrzyłam na nią przez ten pryzmat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones