Agata Rubik

4,5
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Rubik

aktorka z niej marna... nie wiem czemu pcha sie do filmu. a juz calkowicie niezrozumiale jest to, ze bierze udzial w konkursach pieknosci. podobno modelka powinna byc albo piekna albo ciekawa...jakos zadne z tych okreslen do niej nie pasuje. dziewczyna jakich pelno.sztucznie wypromowana, nijaka.

friendlyfox87

modelki namaja byc piekne tylko maja miec odpowiednie proporcje ciala aby jak najlepiej prezetowac kreacje

friendlyfox87

Zgadzam się. Totalne beztalencie. Ona jest modelką? Haha! Ciekawe u kogo?!? Bo nigdzie o niej nie słychać...
Ach... mam nadzieję, żę nie wystąpi już w żadnym filmie ;)

margot_

oprocz tego ze jest modelka jest tez druga wice miss polonia 2005.zycze mniej zazdrosci i jadu.

nick_8

ja też:P Ale włosy ma piękne(też chcę takie!)

ciciur

Agatka jest ładna,rzeczywiście jest za mloda dla Piotra ale skoro sie kochają, to niech tak bedzie:) życzę im szcześcia!;)

użytkownik usunięty
friendlyfox87

widzialam dziewczyne kiedys w arkadii podczas wagarow na ktore uczeszczalam kiedys bardzo czesto (i spedzalam je oczywiscie nigdzie indziej jak w arkadii..) i musze przyznac ze dziewczyna jest naprawde ladna. Cere co prawda miala nie ciekawa, ale rysy twarzy bardzo subtelne i delikatne. Po prostu ladne, chociaz moze nie najpiekniejsze, ale co z tego.,.

friendlyfox87

A tam. Tyle czasu minęło, a pani Agata dalej twierdzi, że nie wybiera się do pracy, więc w sumie to już chyba tylko jest żoną Rubika i matką jego dzieci, i to by było na tyle. Ani aktorka, ani modelka w sumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones