Agata Kulesza

7,2
70 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza

że mąż powinien ją utopić w najmniejszym garnku. Ja bym to z nią zrobił. Jeszcze ten skrzypiący
głosik. Makabra. Jak można coś takiego trzymać w domu? W ogóle jak to się dzieje, że mężczyźni
trzymają w domu takie głupie kobiety? Przecież ich jest pełno.

a ja uważam że Pani Agata genialnie zagrała w tej reklamie, Pani Agata potrafi wszystko zagrać.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Może i tak, ale w reklamie jest potwornie głupią babą.

bo jakby sami głupi nie byli to by z innymi życie wiedli ;-)

Jak dla mnie aktorzy bardzo tracą w moich oczach jak zaczynają występować w reklamach. Ta aktorka niestety już tylko z reklamą ING mi się kojarzy, gdzie nie spojrzeć jest Spacey i WBK i co chwila gdzieś, ktoś. O jeszcze dawniej denerwująca Stenka i delicje :|

użytkownik usunięty
__Madzia__

Spacey jest w BZWBK. WBK nie ma już od lat.

A co to ma wspólnego z nią? Przecież ona nie jest tą Karinką z reklamy banku... A zagrała ją dobrze.

użytkownik usunięty
NataliaSkierniewice

Jak to nie nie jest jak jest.

Nie ma to jak oceniać aktora po jego roli -.-'

użytkownik usunięty
NataliaSkierniewice

No właśnie. W reklamie zagrała głupią babę i głupią żonę. Współczucia dla męża.

No ok ale stwierdzasz, że ona jest głupia, czy ta Karinka?

użytkownik usunięty
NataliaSkierniewice

Chyba obie. A Karinka to już na bank.

Na bank ING :) Ale Pani Agata jest bardzo fajna, a to że gra jakąś, według cb, stukniętą to nie znaczy, że ona taka jest. Poza tym Karinka też jest całkiem spoczko ;)

użytkownik usunięty
NataliaSkierniewice

Drażni mnie ta chrypka zblazowanej czterdziestolatki. Jeśli na tym polega jej świetne aktorstwo, to wycofuję się z zarzutów.

Nie no wiesz, aktorstwo nie polega na posiadanih glosu. :) Pani Agata ma talent i wgl, ale ja nie widze nic dziwnego... Ale rozumiem, ze moze ci nie pasowac czy cos :)

Chociaz gdyby sie plula, jakala albo seplenila to rzeczywiscie bylby problem, wiec jednak glos jest wazny w aktorstwie :D

użytkownik usunięty
NataliaSkierniewice

Widząc ją w reklamie, mam złe skojarzenia. W takim razie zagrał świetnie typową mężatkę ze sporym stażem.

Bo właśnie to miała na celu. ;)

użytkownik usunięty

Zmieniam zdanie. Oglądając "Idę" bardzo ją polubiłem. Bardzo dobra i bardzo ładna aktorka. Jedna z najlepszych, jakie teraz mamy w Polsce. Mama baba warsztat i charyzmę!

Ale biorąc udział w tej głupiej reklamie psuje swój obraz.

użytkownik usunięty
jagoda49

Traktuję to jako całość. Wiem, że potrafi zagrać zgorzkniałą żydówkę, sędzinę na usługach UB i taką zwykłą, głupią babę.

Tak. Ale czy lubisz oglądać głupie baby. Aktorka jest dobra ale dla mnie osobiście "babski" film Ida jest nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones