Aerosmith

5,5
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aerosmith

Jaka jest wasza ulubiona piosenka Aerosmith ? Moja I don't wan't to miss a thing i crazy .:)

Etresura

cryin, janies got a gun, face, last child

Etresura

Zdecydowanie utwór "Jaded" no i może "Crazy" i "Hoodoo-Voodoo Medicine Man"

Etresura

oczywiście że : Jaded, Cryin', Shut up and Dance, Crazy, Hoodoo-Voodoo Medicine Man, F.I.N.E

maciejek93

o właśnie zapomniałem jeszcze o "Cryin", "Shut Up and Dance" , "F.I.N.E" , "Baby Please Don't Go" , "I don't want to miss a thing" , "Dude (Looks Like a Lady)" , "Living on the Edge" , "Angel" , "Janie's got a Gun" , "The Other Side" .....

Etresura

Cryin' :)

gosia15o3

Nie da się wymienic jednej ;P
Rag Doll
The Other Side
Cryin
Pink
Lightning Strikes

Etresura

Crazy,Pink,Crin',Dream On,F.I.N.E,Angel ;] zresztą wszystkie są moimi ulubionymi ;D

Etresura

Ludzie, nie wierze! Naprawdę jestem załamana, "fani" Aerosmith, a nikt jeszcze nie wymienił niezaprzeczalnego hitu wszech czasów, legendy muzyki, piosenki, na której później powstające zespoły uczyły się grać? Ehhh :/

MAMA KIN !!!

drache92

Wyluzuj ;) Pytanie było jaka piosenka Aero podoba się indywidualnie każdemu z osobna, a nie jaka jest uważana za "niezaprzeczalny hit wszech czasów, legendę muzyki" itp .... Nie dla wszystkich to musi być Mama Kin, u mnie np. ta piosenka nie jest nawet w pierwszej piątce, więc co? Mam z tego powodu uważać się za "gorszą" fankę, fankę w cudzysłowie?

Dla mnie:
1. Living on the edge
2. Love in elevator
3. The Other side
4. Pink
5. Janie's got a gun

Dream on wolę w wersji Dio&Malmsteen :P Wiem, straszne .... ;)

CzarodziejkaGore

Najpiekniejsza wersja Dream on to ta, ktora uslyszalam na koncercie w Łodzi :) teraz nie potrafie sluchac studyjnej, bo brakuje mi tych emocji, zalaman glosu i co najlepsze - krzyku przy "all the things come back to you" ♡

Etresura

dream on, walk this way, sweet emotion

Etresura

1. Cryin
2. I Don't Wanna Miss a Thing
3. Angel
4. Pink
5. Dude ( Looks Like a Lady )

Etresura

1. Walk this way
2. Crazy
3.Dream On
4. Angel
5. Amazing

Etresura

1. Cryin'
2. Dream On
3. Seasons of Wither
4. Sweet Emotion
5. F.I.N.E.

Etresura

1. Dream On
2. Walk This Way (wersja oryginalna, a nie ta haniebna z Run DMC)
3. You See Me Crying
4. Sweet Emotion
5. Last Child
6. Same Old Song and Dance
7. Back in the Saddle
8. Mama Kin
9. Rats in the Cellar
10. Toys in the Attic

Etresura

JADED!
https://www.youtube.com/watch?v=qbexOeoH5hg

AutorAutor

Rag Doll -pierwszy kawałek jaki usłyszałem ,cała płyta PUMP-a zniej Janie's,Other Side ,love,

Etresura

Livin' on the Edge.

Etresura

Dream On, Livin' on the Edge, Love in the elevator, Cryin'

Etresura

Cokolwiek z lat 73-86

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones