Adam ScottI

Adam Paul Scott

7,3
9 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Scott

tak moi okiem to ma bardzo charakterystyczna twarz, rysy twarzy takie, jak to się mówi, ciężkie ale w ogóle jest też dobrym aktorem, zwłaszcza w "Bez przedawnienia" i "Sposób na teściową". Z chęcią obejrzę więcej filmów z jego udziałem...

Ewi

dokładnie, jak dla mnie jeden z tych aktorów, na widok których mówisz 'o zobacz, on tu gra'. bardzo charakterystyczny

Ewi

mi przypomina Simona Ammanna :)
zauwazylam ogladajac Oświadczyny po irlandzku

adelle11

mi on przypomina Ashtona Kutchera


użytkownik usunięty
matix87

a mi Jima Sturgessa ;)

matix87

mi też

oliwia12435

jak pierwszy raz go zobaczyłam to myślałam że to Ashton Kutcher

adelle11

hahah z uśmiechu jak SImon Ammann <3
Boooże, jest mega przystojny

adelle11

Dla mnie w Oświadczynach po irlandzku to istny Tom Cruise.

kadmina

Dla mnie też :D

Ewi

Ja w pierwszej chwili jak go zobaczyłam w filmie, pomyślałam, że to Michael Sheen...

Andaira

Ja tez uważam, że jest podobny do M. Sheena. Głównie poprzez nos i układ zębów i ust

gabi_2

Zdecydowanie jest podobny do Michael'a Sheen'a. Można ich pomylić. Nie wiem skąd się ludziom bierze jego rzekome podobieństwo do Kutchera.

Ewi

Bez kitu! Dla mnie to wokalista zespołu Foster the people!!!!!!! Zobaczcie: http://www.myrxp.com/Pics/28.jpg

Ewi

Wystarczy na niego spojrzec, zeby stwierdzic: "palant".

CyboRKg

to się zgadza. jest bardzo charakterystyczny i ma twarz typowej "łachudry" ;) w "sekretnym życiu Waltera Mitty" (z doklejoną brodą) miał idealną role pod swoja wredna buzię ;)

Ewi

Oj, bardzo charakterystyczny... Kompletnie nie sprawia mi przyjemności oglądanie go na ekranie.

Frida_2

dokladnie, irytuje tom cruise dla ubogich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones