Adam BrodyI

Adam Jared Brody

7,0
7 474 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Brody

nie chce mi sie szukać po necie,ale czy Adam jest synem/rodziną Adriena Brody..... :D nurtuje mnie ta kwestia. czy to tylko zbieżność nazwisk.

Chomik_5

Ja Ci odpowiem: nie ma "nie chce mi się" tylko lepiej zrób jak Pacey ("Oh, you've been actually doing some research"):P. Idę oglądać O.C.:)

Stefson

Jak Ci się nie chce z kolei odpowiedzieć, to może lepiej nic nie pisać?;)

uwieziona

Hahahaha :D
Słuszna uwaga.

Chomik_5

Brawo za inteligencję. Winszuję!!! Adam z pewnością jest synem Adriena. Tym bardziej,że Adam kończy w grudniu 28lat, a Adrien w kwietniu 34. Weź się gdzieś schowaj i nie rób z siebie idiotki...

Anna_Maria_Antonina

A czemu od razu z wyzwiskami?? Może niewiedział/a kiedy urodził się Adrien. I skąd wiesz, że to dziewczyna? Pozdrawiam.

Sylwka

Thx za poparcie, dokładnie też miałam odpisać ne ten agresywny post, ale jakoś nie miałam chęci, bo i po co sobie nerwy psuć.

Podejrzewałam, że Adam i Adrien to tylko przypadek, że mają tak podobne imiona i to samo nazwisko, pozatym Adrien jest już takim sławnym i dojrzałym aktorem, myślałam że juz ma conajmniej z 45 lat (ten dziwny typ urody...). A Adam z kolei wydaje się młodszy niż jest w rzeczywistści, więc zamiast poczytać biografie obu panów spytałam, tak troche jak filip z konopii, bo nie chciało mi się szukać.

Dobra, to tyle, kwestia rozstrzygnięta, ale myśle że wielu osobom też taka myśl przemknęła przez głowę, ale poprostu nie zadawali sobie trudu, aby to sprawdzić, albo nie chcieli zadawać głupich pytań, a czemu nie? Przecież nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...

No comments. See ya :)

Chomik_5

oo adrien ma dopiero 34 ?? myslalam podobnie jak kolezanka wyzej ;P

Chomik_5

Też jak zobaczyłam tego aktora pomyślałam od razu o Nim (zaskakująca zbieżność imion i nazwisk)i wpisałam w wyszukiwarkę Adrien i wyskoczył Twój post, także dzięki (mimo, że po latach) w imieniu ciekawskich współmyślicieli ;) Pozdrawiam
Ps. Burakami się nie przejmuj, różne pola nimi usiane.

Sylwka

Żaden inteligentny chłopak nie nazwałby się "chomik".

Anna_Maria_Antonina

Żadna inteligentna dziewczyna nie pisała by odpowiedzi na posta, nie czytając go:/

brak mi słów
no comments

Chomik_5

Mówisz o sobie oczywiście...
A poza tym ja się nie zadaję z gównirami, które jeszcze nawet nie opanowały sztuki liczenia...

Anna_Maria_Antonina

Do gówniary to bliżej Tobie niz mi, z takimi odpowiedziami pokazujesz klasę samą w sobie :)

śmieszysz mnie.

Chomik_5

szkoda gadać. dać tylko takiej klawiaturę w ręce a już się wymądrza... nigdy nie sprawdzałam ale wydawało mi się że adam jest jakąś rodziną adriena. teraz już wiem że nie :)

Anna_Maria_Antonina

oj złotko. jaka Ty inteligentna. nie ma to jak ulubiony film 'tylko mnie kochaj'. żenada.

girl_vicious

"Tylko mnie kochaj" jest ulubionym filmem mojej eks przyjaciółki, która szaleje za Zakościelnym i zmusiła mnie również dać mu 10.(Dzięki za przypomnienie, od razu usunełam go z ulubionych) A twoje upodobania są też dziwne... Włatcy móch to jest bajka, dla tych którzy mają problemy ze sobą i oglądają ją aby powyższyć swoją samoocenę.

Anna_Maria_Antonina

Żadna normalna dziewczyna nie wymądrza się aż tak, jak ty. Poza tym: jasne, "mojej eks przyjaciółki". A może raczej: wybaczcie, ale od tej pory juz nie bedę oblepiała pokoju plakatami Zakościelnego, bo właśnie skończyłam 13 lat i nie mogę już zachowywać się jak dziecko. Tylko mnie kochaj też już nie jest moim ulubionym filmem. Zastapiłam go świetnym serialem Prawo pożądania. Jest to bardziej dojrzały serial, a raczej beznadziejna telenowela....

ŻAL, dziewucho, ŻAL.

Anna_Maria_Antonina

I jeszcze jedno. Jeżeli ktoś chce sobie podwyższyć samoocenę to wchodzi na Twój blog albo czyta Twoje posty.

Anna_Maria_Antonina

"zmusiła" to też mówi samo za siebie;) Zacznij być sobą, a nie hejtować dla zasady, może wtedy zaczniesz budować swoją prawdziwą wartość. Poza tym twoje posty mówią same za siebie i są idealnym przykładem na podbudowywanie swojej niskiej samooceny, więc nie uprawiaj hipokryzji wyimaginowanymi argumentami...

użytkownik usunięty
Anna_Maria_Antonina

żadna poważna dziewczyna nie ma szczeniaka w miniaturce

To twoja opinia. To były szczeniaki mojej kuzynki, które strasznie lubiłam... To mówi dożo o mnie. Np. to że lubię zwierzęta, przyrodę...
Twoja miniaturka też mówi dużo o tobie i niekoniecznie są to same pozytywne rzeczy...

Anna_Maria_Antonina

ale dzieciak:PP Twoje posty mowia wiecej o tobie niz ta miniaturka np: to ze probujesz udawac starsza i madrzejsza niz jestes. Sprawdzilas ile Adrien ma lat i juz sie wymadrzasz:/ brak mi slow.

Loolly

O gustach i guścikach się nie rozmawia ;]

Scarlett_20

Anuś, nie rób z siebie prowokatora :)

Nie, no ja bym się nie czepiał ani ulubionych filmów, ani avatara, bo jak kto wyżej napisał, o gustach się nie dyskutuje. To wyżej, to chyba rol dziewczyn ;)

Chomik chciała ładnie zakończyć dyskusję, więc czemu się udzielasz? Brak Ci czasem wyładowania swoich emocji oraz frustracji? Nie od tego jest forum, tylko zaciszne miejsce, które służy królom za drugi tron! O.

Jeszcze jedna taka akcja i daję szlaban na komputer! Mam nadzieję, że dotarło, bo powtarzać się nie lubię, ani nie będę.

Anna_Maria_Antonina

LUBIŁAŚ??? To znaczy, że już zdechły na Twój widok??? Tak bardzo mi przykro...

The_Devil

Nie zostały oddane... Jeden do ciotki z Toronto, drugi - w sumie sama dokładnie nie wiem... Sama mam dwa psy i dwa koty i teraz jeszcze 3 małe...
Jakoś nie zdychają...

A jeśli chodzi o Prawo Pożądania to moja sprawa co oglądam... Zazwyczaj nie oglądam telenoweli, ale w roku szkolnym czasami lubie to oglądać, bo przy tym umysł odpoczywa...

Anna_Maria_Antonina

Szkoda że ludzi nie...poza tym, może chomik w avatarze koleżanki to też zwierzak z Jej życia? Kolejny akt hipokryzji...coraz lepiej.

Chomik_5

Nie są spokrewnieni, chyba, że rasowo, to owszem;-)

Chomik_5

Tak to jego kuzyn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones