Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

....Bez urazy dla jego fanów, ale ja go nie lubię, jak dla mnie to takie... [nawet określenia mi brak.],jak tylko go widzę na ekranie, to mnie od razu 'rzuca'. Jeszcze w "fanaa" można było go znieść, ale w innych filmach to jakoś tak nie bardzo. Nie szukam kłopotów, ale wszyscy się nim tak zachwycacie, a ja nie wiem w ogóle czym, dla mnie gość jest taki nijaki.
Nawet przystojny nie jest [moim zdaniem]. O wiele wiele bardziej wolę oglądać filmy z SRK [mój ulubiony aktor], Saife, czy Abhim. :)

Pozdroooooo.....

_Pink_

O wiele wiele bardziej wolę oglądać filmy z SRK [mój ulubiony aktor], Saifem, czy Abhim. :) ** tak miało być, literkę zjadłam. :)

_Pink_

Wiesz...?
Ja też gościa jakoś niezbyt wielbię.
Nie aż tak że nie mogę na niego patrzeć, ale on mi do gustu nie przypadł.
O wiele bardziej lubię Saifa, czy Abhiego, już nie mówiąc o Shahrukhu.
[to też mój ulubiony aktor.] :) Ty, a wiesz, że On podobno jest jednym z ulubionych aktorów SRK? :)

POzdrawiam. :)

__KarLa__

No, też gdzieś to czytałam. :)*
I że są przyjaciółmi, tyle że ta ich przyjaźń to już chyba nie ważna, po tych ich konfliktach. [wiesz chyba o co mi chodzi? Nie jestem do końca pewna czy się kłócili, ale ponoć tak, i że nie są już przyjaciółmi. :)] :) Ale, nam nic do tego. Ważne że gościa nie lubię..;/ :P

_Pink_

Nie wiem czy z nim też się SHAHRUKH pokłócił, ale z Salmanem Khanem na pewno. Jego to dopiero nie trawię. Za to Aamir (szczególnie wczesny) nie jest taki zły. Oj! Daleko mu do naszego SHAHRKHA, daleko. Ale wszystkim do NIEGO daleko. Aamir nawet podobał mi się w "Dil". A Wam? ;) Pozdrawiam.

_Pink_

A zauważyłyście że Amir ma lepszą ocenę na filwebie niż SRK, jak to się mogło stać. Lubię Aamira, zwłąszcza za rolę w "Rebeliancie" ale nie może mieć wyższej noty niż Shah Rukh, to jakieś nieporozumienie :/

ranix

Oj tak, do Shahrukha mu dalekoo. :)
Właśnie to jest trochę bez sensu na Aamira zagłosowało mniej osów z lepszymi ocenami, a na SRK głosuje dużo osób, z różnymi, są tecy co oceniają SRK na 1, tylko po to aby obniżyć mu tą ocenę... a to szkoda..:(
Pamiętam był taki czas, że Shahrukh miał ocenę ponad 8, ale szybko się ona obniżyła..;/
Wiem że SRK kłócił się z Salmanem, też go nie lubię jeszcze bardziej niż Aamira, ale gdzieś czytałam że z Aamirem też gdzieś się sprzeczali, tyle że nie wiem czy to jest jeszcze ważne. :)

POzdrawiam. :_) Zapraszam do mnie na bloga..:)

__KarLa__

Taaak, Salmana nie lubię o wiele wiele bardziej niż Aamira, bo jak tego widzę na ekranie to się we mnie trzęsie, ale jak Salmana widzę to normalnie wychodzę z siebie..;/
A co do tych ocen, to to naprawdę jest trochę bez sensu, i to prawda, na SRK głosuje strasznie dużo osób z niskimi ocenami, o to mu strasznie obniża ocenę.
Pozdrówka.

ranix

hmmm............nie wiem czy nieporozumienie......według mnie zasłużenie ma wyższą notę niż Shahrukh..........bo tak naprawde King Khan jest przecietnym aktorem a swoją sławę i uwielbienie fanów zdobył przede wszystkim dzięki charyźmie..........wprawdzie zagrał w wielu hitach ale w porównaniu do filmów Aamira to filmy Shahrukha są głupiutkie............nie to że ich nie lubie....ale powiedzmuy sobie szczerze....Aamir Tworzy genijalne kreacje i ambitne filmy...pozatym jest świetnym reżyserem........mówie tu o TZP............Dla mnie to on jest King Khanem...szkoda że tutejsza większość nie dostrzega jego potencjału i talentu

waszka118

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że SRK jest przeciętnym aktorem, może jego filmy nie są szczególnie ambitne, ale to nie oznacza braku umiejętności. SRK potrafi świetnie wczuć się w rolę, dla mnie dobrym przykładem tego jest KANK, zagrał Deva tak, że aż go nie lubię. Na jego korzyść świadczy też to, że początkowo grał w teatrze. Z ambitniejszych produkcji było "Swades" - bardzo dobre a teraz "My name is Khan", gdzie pokaże pełnie swojego talentu.

ranix

ja też bardzo lubie KANK ale co do gry to nie wyróżniał się specjalnie.....miał po prostu specyficzną rolę....według mnie Rani pobiła go w tym filmie.......Abi również dobrze wcielił się w swoją rolę a przecież ma znacznie mniej filmów w swoim dorobku.......i mniejsze doświadczenie..........mimo że Shahrukh siedzi już w tym interesie od lat to nadal stosuje w każdym filmie te same miny, gesty i ta jego trzesawka podczas płaczu....identyczna w każdym filmie.......obejrzałam mnóstwo filmów z Shahrukhiem i wiem co mówie..........

waszka118

Rozumiem, że można nie lubić SRK, ale nigdy nie zgodzę się z twierdzeniem, że jest on przeciętnym aktorem. Do wszystkiego doszedł sam bez żadnego poparcia rodziców, kuzynów i innych ludzi z branży, samo to świadczy o tym że jest bardzo dobrym aktorem. Dzięki swoim zdolnościom zaszedł na sam szczyt.
Naprawdę uważasz, że jest identyczny w każdym filmie? a "Don", gdzie tam jest ta "trzęsawka".
To nie wina jego aktorstwa tylko reżyserów, którzy zwykle obsadzają go w podobnych rolach. Ma specyficzny sposób gry ale właśnie za to jest taki kochany :)

ranix

heh...ja nigdzie nie napisałam że nie lubie Szaruka....po prostu jestem obiektywna....swoją drogą to masz racje co do tego że do wszystkiego doszedł sam...też za to go podziwiam...bo osiagnął to dzięki ambicji i ciężkiej pracy(a nie jak większość przez bogatą rodzinke ).......ale też dzięki charyźmie...co napisałam wcześniej.......co nie oznacza że jest lepszym aktorem od Aamira...bo nie jest...po prostu lepiej potrafi sie sprzedać i tyle.....
..i według mnie jest przeciętnym aktorem i średnio przystojnym...........prawda ...kiedyś wygladał zabójczo...ale nie oszukujmy się troche już się postarzał......śmieszą mnie niektóre komentarze jego fanek jak to on nie wygląda na swój wiek...wygląda i to bardzo.....i nie pisze tego kierując się jakimiś uprzedzeniami..bo takich nie mam...:)

waszka118

Myślę, że waszka118 zauważyła tutaj i wyraziła tutaj swoje obiektywne zdanie, nawet bardzo trafne. Mam podobne odczucia co do Shah Rukha, ambiwalentne jednak one są. Bo z jednej strony można mu naprawde gratulować sukcesu osiągnietego przez swoją pracę. I bardzo dobrze, że tyle osiągnał. Nie to, że go nie lubie, jakieś takie raczej pozytywne uczucia budzi we mnie, ale bez przesady.

Od jakiegoś juz czasu zastanawiam się nad czym tak naprawde polega fenomen Shah Rukha? I dochodzę do wniosku, że to człowiek, który znalazł sie wśród odpowiednich ludzi, w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Co do jego ról, to fakt faktem, pojawiają sie gesty i miny, które sa przez niego powielane, ale to tez specyfika danej roli - chodzi o to by poruszać odbiorcę przecież! A słowa nie zawsze daja odpowiedni temu wyraz tj. mimika jest uzupełnieniem słów i sądzę, że pan Khan (Shah Rukh oczywiście), to taki hmm nie spłycając itd, ale mam wrażenie, że to człowiek mający wypracwane pare twarzy, który ujawnia w swoich filmach a nawet i poza nimi, bo przecież nie wiemy jaki jest. Rodzaj obrony przed mediami - chyba tak to można odbierać.
Ale nieprawdą jest, że SRK ma te same role. Są podobne, wywołuja podobne role, ale to role różnorodne wbrew pozorom. To próba dotarcia do głebi każdej postaci. Mysle, że by sie wypowiadać o tych rolach nalezy pozbawić go całej tej otoczki "jestem królem bollywood" itd. a poza tym, nie ukrywajmy, miliony wielbiących go kobiet na świecie "leci" tylko na jego wygląd (nie chciałam tu nikogo obrażać, wyrażam swoje zdanie po prostu).

Czy Aamir Khan nie potrafi sie lepiej "sprzedać"? Nie wiem, to raczej kwestia dyskusyjna jest. I jeden i drugi jest mega gwiazdą w swoim kraju, jest juz marką, która przynosi dość spory dochód i uznanie.
Widać jednak (tak sądzę), że drugi pan Khan poświęca więcej czasu w pracy nad danym filmem/postacia. Nie jest to jednak jakims wyznacznikiem "który lepszy, który gorszy".
Jego role są fenomenalne. Jest w nich też cos z ckliwości czy wrażliwości po prostu, ale to inny temat filmowy przez rezyserów podejmowany przecież. Lagaan czy Rebeliant to filmy o historycznym zabarwieniu i przez to sądzę, jest bardziej poważny.

"śmieszą mnie niektóre komentarze jego fanek jak to on nie wygląda na swój wiek" obaj panowie jak na te 45lat to wyglądają całkiem dobrze i naprawde mozna nabrać motywacji i sie za siebie wziąć. xD

arboris_vitae

Przy tej całej Waszej gadce popieram ranix w pełni. ;)
Więc nie wiem, co mam jeszcze dodać. Powiem tylko, że jak dla mnie SRK zawsze będzie lepszy od Aamira, do Aamira mam już jakieś uprzedzenie. :/
Nie lubię gościa. :/

Dodam tylko, że Oni nie mają po 45 lat, tylko po 43.
Powiem jeszcze tylko, że mimo iż nie lubię Aamira, to on wygląda trochę młodziej od Shahrukha. I dodam jeszcze że, moim [skromnym]zdaniem, SRK nie wygląda na te 43 lata, które już ma.

POzdro. ;)

__KarLa__

Boże wreszcie ktoś mnie poparł :) już myślałam że zostałąm sama na placu boju. Jeszcze dodam że wiek nie ma żadnego znaczenia w określeniu czy ktoś jest przystojny czy nie, patrz Amitab Bachchan czy Al Pachino. A jeśli chodzi o SRK to nie wydaje mi się aby kobiety leciały tylko na jego wygląd, bo są znacznie przystojniejsi aktorzy a jakoś nie są tak uwielbiani jak on. SRK ma coś więcej, jakąś magię, która niewątpliwie działa na ludzi.
Chyba pomału trzeba już kończyć tę dyskusję, bo zaśmiecamy wątek Amira :P

ranix

ranix, nie zostałaś sama, nie! Za Shahrukh'iem zawsze murem!
To fakt, wiek nie ma z tym nic wspólnego, masz rację. ;)
I może faktycznie skończmy tę dyskusję, bo wątek zaśmiecamy. :P

_Pink_

A ja kocham filmy z aamirem khanem,moim zdaniem jest bardzo przystojny i dobrze gra ma to cos w sobie.Ale jedna rzecz mnie zastanawia dlaczego lubicie SRK przeciez on jest brzydki i nie ma za dużych zdolnosci aktorskich.Nie chce nikogo urazic ale taka jest prawda .

Fanaa3

ja uwielbiam jak Aamir Khan gra w filmach:) według mnie jest baardzo przystojny i niemożna go równać z Shr... ponieważ Shr jest brzydki i niewiem co wy w nim widzicie, Aamir jest świetnym producentem i ma to coś w sobie za co go lubie.:)***

Kajol777

zwłaszcza wzrost :) jak to kiedyś wypomnieli mu Shah Rukh i Saif na filmfare :) ale to akurat już nie jego wina.
Z Shah Rukhiem już tak jest że albo się go kocha albo nienawidzi. Ja należę do tych pierwszych i uważam, że ma najpiękniejsze oczy na świecie, no i uśmiech, i charyzmę, jak dla mnie właściwie wszystko.
Aamir jest bardzo dobrym aktorem, ale brakuje mu tego czegoś magicznego...

_Pink_

Ja takze go nie lubie jest jakis dziwny wole w 100% Srk.

kajolisrk

Są gusta i guściki...
Jedni lubią Srk, drudzy Aamira .. a jeszcze inni Salman'a. ;P
Srk to mój ulubiony aktor od początku przygody z Bolly.. pomimo, że obejrzałam ponad 100 filmów Bolly, dalej pozostaje moim NAJ i zawsze pozostanie... zawsze stanę za nim murem, choćby nie wiem co. ;D
Uwielbiam jego gre aktorską, mimikę twarzy, taniec, charyzmę, spojrzenie... Potrafi zagrać wszystko.
Moim zdaniem facet ma to 'coś' i jest przystojny.
Ale sądzę, iż mówienie że się go nie lubi, bo jest brzydki, czy ma duży nos, jest bezsensem. No ale dobra, to moje zdanie.
Mnie się nie podoba Aamir.. Ale przecież nie będę mówiła, "Ja go nie lubię! Nie wiem, za co Wy go tak lubicie! Przecież on jest taki brzydki.. ma małe oczy itd." Sądzę, że facet potrafi fajnie grać.. podziwiam go za grę aktorską, ale nie za bardzo przepadam za nim.
Nie jstem jakimś krytykiem, czy coś, nie znam się na grze aktorskiej.. nie wiem, czy ktoś gra dobrze, czy źle.. Ale wiem, co mi się podoba i potrafię rozróżnić to, czy ktos gra jak drewno, czy jest naturalny.
Obaj Panowie, Srk i A.K, są naturali w swojej grze.. Lubię Srk, nie za to jak wygląda, tylko jak gra.. Aamira nie lubię, bo w niektórych rolach mnie denerwuje.. i nnie mogę sie do niego przekonać.. ale czasem mogę go znieść.

Mam nadzieję, że teraz nikt mnie nie zje, za to co napisałam, ale napisałam swoje zdanie. Mam nadzieje, że to uszanujecie.

__KarLa__

rzeczywiście są gusta (AK)i guściki (Srk) xD

Fanaa3

Pff..
Taa... to była bardzo inteligentna wypowiedź... nie ma co.

__KarLa__

Sory ale nie ja to pisałam,tylko mój kuzyn ,który też woli Aamira od Srk..i chciałam wszystkich przeprosić za niego...i obiecuje ,że już nie wejdzie na moje konto ,bo zmieniłam hasło ;)

Fanaa3

Ok.. . ;D
Zwracam honor..xDD









__KarLa__

w takim razie brawa dla twojego kuzyna,bo miał rację...;)!

FankaBolly

nie skomentuje tego.;//


xD

Fanaa3

Ja także.

kajolisrk

W Fanaa świetnie zagrał. Przyznaję, że w pierwszej części mi się nie podoba. Ale w drugiej tak. świetnie zagrał z Kajol. Ale myślę że Kajol lepiej dogaduje się z SRK.

Karolina_24

Ja powiem szczerze, (i może się powtórzę), Aamir w 'Fanaa' strasznie nie
podobał mi się.. :p A jak kiedyś pisałam, że był w miarę, chodziło mi tylko
o niektóre momenty filmu..
Podobał mi się bardzo w dwóch innych filmach... Ale nigdy nie będzie jednym
z moich ulubionych aktorów właśnie przez ten niesmak po Fanaa.
Mogę powiedzieć, ze nadal go trochę nie lubię.. Ale jest do zniesienia w
niektórych filmach.

__KarLa__

a wg mnie to najlepszy aktor....ale nie chce się poetarzać <3
Pozdro.

Fanaa3

Gusta i guściki - jak to się mówi.. :p

krótki..xD

__KarLa__

no włąśnie GUSTA i guściki ;P
Dobrze powiedziane karla hxD

Fanaa3

Są jeszcze bezguścia - ale to juz osób lubiących Bollywood nie dotyczy.. xD

__KarLa__

no zgadzam się xD
za krótki ;))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones