Łukasz Płoszajski

6,0
484 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Płoszajski
Trzy_Glowy_Smok

tak odchodzi

magazynier_48

kiedy on sie pojawi

magazynier_48

Po krótkim bezrobociu zrozumie, że ten serial zabił jego karierę. Za coś trzeba płacić czynsz.... Na pewno wróci jako zaginiony brat bliźniak Artura,cierpiący na impotencję.

monaliza_3

w ktorym odicku

monaliza_3

Hahahahahah leżę i beczę ze śmiechu (biorąc pod uwagę, że z tego co mi wiadomo to w tym serialu był już chyba każdy możliwy motyw poza lądowaniem UFO i "kopulacji zoofilskiej" oczywiście niewykluczone, że i taki motyw się pojawi)...cała prawda o "naszych" serialikach :) Tak na marginesie dodam iż zdziwiła mnie ocena tego chłamu, bo byłem przekonany, że ludzie jednak kpią z tego czegoś...

Czarny_BP

Każdy zasługuje na ocenę :D

Czarny_BP

sory ale to jeden z lepszych polskich seriali, na pewno przebija seriale tvp, albo tvn

Deafir

Co prawda to prawda. W porównaniu z innymi serialami jest na prawdę dobry. Ogólnie niezły.

Deafir

Dziś lepszy = głupszy. Niestety era seriali dawno się skończyła, niektóre kręcą od 20 lat. Scenarzystom już brakuje pomysłów. "M jak miłość" jest serialem obyczajowym i trzyma jakiś poziom. Nie wyobrażam sobie żeby Piotr Zduński rozmawiał z duchami jak niegdyś jeden z bohaterów Pierwszej Miłości. Serial ten jest typową telenowelą, niczym nie różni się od tych brazylijskich. Niestety poza głupimi, czy jak kto woli ciekawymi wątkami nic więcej nie oferuje. Gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, a głupota i absurdy, to temat na osobny temat. Zresztą wątek absurdów w PM ma na filmwebie blisko 5. tysięcy postów...

nick2008

po tej akcji z Hanką i kartonami nie powiedziałbym że trzyma poziom, a pierwszą miłość lubię bo opowiada albo opowiadała, bo obejrzałem z 500 pierwszych odcinków (ofc nie wszystkie, ale raczej większość) historie młodych ludzi (zresztą PM chyba zrobiła nowe "pokolenie" teraz gdy się podstarzeli dawni aktorzy), co w porównaniu z serialami gdzie średnia wieku aktorów = 40+ było i jest raczej zachęcającym aspektem, przebolewając absurdy, które inteligenty widz obejrzy ze śmiechem i zda sobie sprawe że to tylko serial a nie drugie życie, które musi być realistyczne i nudne.

Trzy_Glowy_Smok

Tak odejdzie, ciekawe z czego będzie żył. Każdego dnia się modli żeby ta telenowela trwała jak najdłużej.

Trzy_Glowy_Smok

ponoć nie realizuje sie artystycznie, chce spróbować sił za oceanem, Polska stała sie już dla niego za ciasna na tym etapie kariery..

everyman84

powodzenia taki aktor za oceanem może co najwyżej grać cygana albo jakiegoś innego lumpa niestety więksi niż on próbowali i im nie wyszło a co dopiero jemu

Marcia1246

Marcia skarbie-to był sarkazm i ironia!!;)

everyman84

Właśnie wraca do Pierwszej miłości, widocznie kieszeń byłą już pusta a marzenia o realizowaniu się zagranicą nie powiodły się oczywiście. :)

butryk_2

teraz zkinie z anteny

Trzy_Glowy_Smok

na powązki niech odejdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones