PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742821}

Zwyczajna dziewczyna

Their Finest
6,4 10 154
oceny
6,4 10 1 10154
5,9 13
ocen krytyków
Zwyczajna dziewczyna
powrót do forum filmu Zwyczajna dziewczyna

Ledwo wysiedziałem do końca. To ma być komedia? Na sali kinowej była grobowa cisza. Ja ani razu się nie uśmiałem. Do tego wynudziłem się potwornie (ale miłośnicy ANGIELSKIEJ FLEGMY mogą się tu rozkoszować). Zwroty akcji od czapy. Niezwykle sztuczna gra aktorska. Dialogi szeleszczą papierem i są na poziomie 12'latki jakiejś.
Szok, że w ogóle taki gniot powstał! Brrrrrrr

ocenił(a) film na 5
kyle_reese

To w sumie kolejny film ostatnimi czasy(jak chociazby "Azyl") w ktorym wojna niby jest, ale jest tylko srednio przekonujacym tlem. Faktycznie niektore zwroty akcji... z czapy. Moze scenariusz powstawal jak ten w filmie? Calosc ratuje Billy Nighy. Ogolnie film nie porywa, ale ma dobre momenty.

ocenił(a) film na 4
kyle_reese

Ja poszłam na przedpremierę w majówkę, bo kocham angielskie filmy. To chyba był największy zawód w kinie ever :(. Dałam ocenę 4 tylko dla dlatego, że ten film ratował Billy Nighy... Cała produkcja nie trzymała się kupy do tego straszna nuda...

ocenił(a) film na 3
kyle_reese

Zgadzam się absolutnie. Liczyłam na świetne angielskie kino (w dodatku lata 40. XX wieku oraz kino w kinie, no palce lizać!), a co dostałam? Miałkich bohaterów, źle wyważoną dramaturgię, nietrafioną tonację i kuriozalne zwroty fabularne. Nuda przeokropna. Jedynie Bill Nighy sprawił, że wytrzymałam do końca, nie wariując po drodze... :/

ocenił(a) film na 5
kyle_reese

Dobry film na dobranoc - usypia w 5 minut. Nie ma tam nic z komedii, przez całe 2 godziny nikt się nie śmiał.

ocenił(a) film na 6
kyle_reese

A mi się podobał, co jest dziwne bo nie jestem fanką takich filmów.

kyle_reese

Oj daj spokój scena w ministerstwie wojny była przekomiczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones