PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744969}

Zwierzęta nocy

Nocturnal Animals
7,2 137 262
oceny
7,2 10 1 137262
7,1 45
ocen krytyków
Zwierzęta nocy
powrót do forum filmu Zwierzęta nocy

Ciężko znaleźć element filmu który robiłby wrażenie. Trudno też wymagać od projektanta sukienek kunsztu i warsztatu reżyserskiego. I mówię to jako osoba która wie to i owo na temat kinematografi (w tej dziedzinie nie jestem zwykłym zjadaczem chleba ) bo na filmach zjadłem już zęby i doskonale rozumiem niuanse i różnice między kinem kiepskim i dobrym. Ten film jest niestety słabiutki ale nie liczyłem na wiele więc wielkiego zawodu nie ma. 3 / 10 . Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 7
wally_walter

Coś zaczyna pan majaczyć, panie silly Walter.

ocenił(a) film na 8
pec_fw

Nie bierz na serio tego, co pisze ten Pan - kiedyś już natrafiłem na jego bujne fantasmagorie, które robiły znaczące wrażenie na forumowej gawiedzi. Wally był na wszystkich pokazach przedpremierowych świata, ale preferuje te, które odbywają się w samym Hollywood; zawsze ma bezkompromisowe spostrzeżenia i sądy ostre, jak brzytwa;-)

ocenił(a) film na 7
wurtz

Właśnie typowałam go na trolla, ale zaraz zdrowy rozsądek zaczął krzyczeć jak można mieć aż tak nudne życie i chwilę się zastanowiłam. No ale niech się układa w cyberprzestrzeni!

ocenił(a) film na 3
pec_fw

Hahahaha , typować to ty sobie możesz mecze u bukmachera. Jak nie masz pojęcia o kinematografi to nie jest to miejsce dla ciebie . Mówie do ciebie i twojego kumpla wurtz co też widze wszystkie rozumy pojadł a pojęcia o kinematografi to ma na twoim poziomie. Niestety 99% polskiego społeczeństwa nie ma pojęcia o kinematografi więc z czym do ludzi.... Pewnie traktujesz film jako rozrywkę w piątkowy wieczór, a ja wiem coś więcej w tej dziedzinie, ale nie chcę się tu przechwalać bo to i tak nic nie zmieni. Widzę że na filmwebie nie jesteś nawet od roku a masz się za znawczynię kina, hehe. Gratuluje na prawdę.

wally_walter

Nie no trzeba pochwalić twoją znajomośc kinematografii. '50 twarzy greya' ocena na 7 a 'Bogowie' na 3. Jestem pewien, że wiesz więcej w tej dziedzinie patrząc na twoje oceny. Jednego jestem pewien mało osób będzie w stanie zrozumieć Twoje pokrętne kryteria. Jeszcze jedno słowo najczęściej używane do recencji filmu czyli 'zaorane' zwiastuje wysokiej klasy krytyka :)

ocenił(a) film na 3
szybos

Idę pod prąd społecznym oczekiwaniom i charakteryzuje mnie bezkompromisowość bo znam się trochę bardziej na kinematografi niż 99% polskiego społeczeństwa . Niestety. Za granicą moje oceny przyjmowane są z podziwem dla odwagi i niezależności a ty atakujesz mnie na podrzendnym portalu dla mas. Mało widziałeś i mało wiesz. Żal. Tyle w temacie .

ocenił(a) film na 9
wally_walter

Ahahahahahahaha....."pod prąd społecznym oczekiwaniom" z tym ciachem na 9 to nawet pod prad jakimkolwiek oczekiwaniom idziesz. Ale przeciez znasz sie "troche bardziej" :) "moje oceny przyjmowane są z podziwem dla odwagi i niezależności" - dobre, naprawde dobre:)

wally_walter

Nie kwestionuję, że zna się Pan na kinematografi (przez jedno "i"), ale czy zna się Pan na ortografii (przez dwa "i") na tyle dobrze, by w ogóle móc zabierać publicznie głos na temat sztuki filmowej w formie pisanej?
(Popełnił Pan ten sam błąd w dwóch kolejnych komentarzach, więc to nie może być literówka.)

Możliwe, że innymi językami operuje Pan lepiej niż językiem polskim. Chętnie zapoznam się z Pańskim dorobkiem w tych językach, bez konieczności narażania się na błędy ortograficzne w bardzo krótkich wypowiedziach.

ocenił(a) film na 8
descolada

Brawo!

ocenił(a) film na 9
wally_walter

Nie masz pojęcia o filmie (takiej sztuce) i od samego chwalenia się, że na kinematografii to się znasz jak nikt inny, to się nie zmieni! Zerknęłam z ciekawości na Twoje oceny filmów ... Hm. Ciekawe.

ocenił(a) film na 3
jgrabowska

Osoby, które idą pod prąd społecznym oczekiwaniom gawiedzi zazwyczaj są wyszydzane i obśmiewane. Później przychodzi czas refleksji i odkrycie geniuszu. W innych krajach to rozumiom a u nas wciąż zacofanie powrzechne. Wstyd mi za polske i polakow w tej kwesti. W skrócie mówiąc Żal.pl . Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 9
wally_walter

Teraz to już prowokujesz. Szkoda czasu i uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones