PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744969}

Zwierzęta nocy

Nocturnal Animals
7,2 137 099
ocen
7,2 10 1 137099
7,1 44
oceny krytyków
Zwierzęta nocy
powrót do forum filmu Zwierzęta nocy

Film nudny, sceny ciągną się niemiłosiernie. Co zaś do rzekomych "nawiązań do przeszłości" głównej bohaterki - nie ma. Są to retrospekcje, które nijak się mają do tego, co dzieje się w owej książce.
No, ale przecież o wiele mądrzej brzmi coś takiego niż "dwie zupełnie niezwiązane historie przez ponad 2 godziny".

ocenił(a) film na 9
liton

Książka nie nawiązuje do przeszłości głównej bohaterki, a do tego co czuł Edward po utracie żony (bohaterki) i dziecka (aborcja).
Przykro mi, że nie zrozumiałeś filmu.

ocenił(a) film na 3
Adam_Szurek

Nudzisz się na kwarantannie, nie?

ocenił(a) film na 9
liton

Pudło.

liton

Jak dwie inne? XD

ocenił(a) film na 3
paulahaba

Nie wiem moja droga. Film oglądałem 5 lat temu i zasypałem go już popiołem zapomnienia. Jeśli liczysz na dyskusję na jego temat - poszukaj kogoś, komu ten film się spodobał. Albo spróbuj za nast. 20 lat - odkopywanie starych śmieci do dyskusji to zamiłowanie wielu ostatnimi czasy (patrz wyżej).

liton

"Gra w szachy jest nudna, bo nie rozumiem zasad" - tyle można wyciągnąć z twojego komentarza.

Poza tym dać 1 takiemu filmowi a Tenet ocenić na 6... Już chociaż za grę aktorską należy się oczko/dwa wyżej.

No ale - nie każdy nadaje się do oglądania czy rozumienia filmów.

ocenił(a) film na 3
Fryzomaniak

Powiedział gość, który nawet wstydzi się pokazać innym swoje oceny filmów. Autorytet filmowy od siedmiu boleści..

liton

"wstydzisz się", "boisz się"... co to? Powrót do podstawówki z takimi argumentami?

Co i tak nie zmienia faktu, że tu dałeś 1 a na Tenet 6. Brawo.
Wiedzę, że ocena zmieniona. I dobrze - ocenianie na 1 mija się z celem tej strony.

ocenił(a) film na 3
Fryzomaniak

Gdybyś umiał czytać, a najwyraźniej nie potrafisz, to byś widział, że film dostał 3. Może ja się nie znam na filmach, ale chociaż czytač potrafię..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones