PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744969}

Zwierzęta nocy

Nocturnal Animals
7,2 137 358
ocen
7,2 10 1 137358
7,1 45
ocen krytyków
Zwierzęta nocy
powrót do forum filmu Zwierzęta nocy

Początek filmu..

ocenił(a) film na 9

Czy ktoś mi powie o co chodzi w pierwszych scenach filmu? Dość kontrowersyjny obraz. Czy ktoś wie o co chodzi?

ocenił(a) film na 7
deywooo

Nie wiem dokladnie, a co tu chodzi, ale to byla chyba wizja artystyczna autorki, wystawila ja w galerii sztuki. Chodzi o te gole grube kobiety tak?

ocenił(a) film na 9
monika220

zgadza się. Dość mną wstrząsnęło, zdaje się że taka awangarda. Ale i tak nie wiem dlaczego tak. W późniejszych scenach widziałem na ścianie obraz z gołymi pośladkami.. taki zamysł

ocenił(a) film na 7
deywooo

Oj tak, taka sztuka tez do mnie nie przemawia, a troche obrzydza, bo jednak to brzydkie cialo i niezbyt milo sie patrzy. No ale jakis taki mieli pomysl. Zaszokowali na poczatku. No bo w sumie tego sie nie spodziewalam ;-)

ocenił(a) film na 9
monika220

obrzydzenie. nie użyłem tego słowa ale dokładnie tak było. Ale cieszę się że jednak zostałem do końca filmu, bo nie mogę się doczekać kiedy obejrzę go jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 7
deywooo

Nom to silniejsze ode mnie jak widze nieladne obrazy i to tak na sile, bo tu chwilamj chyba az przerobione komputerowo i moj facet czul to samo. No ale zaciekawilo czym rezyser dalej zaskoczy :-)

ocenił(a) film na 7
monika220

Jednak caly film dla mnie dobry, ale bez wiekszych zaskoczen i do arcydziela jeszcze dla mnie brakuje. Poprawny dobry ot co.

ocenił(a) film na 9
monika220

Ok, szanuje to :) Dla mnie też nie jest arcydziełem, ale mnie poruszył. ( zgadzam się że na siłę i zbyt długo)

ocenił(a) film na 7
deywooo

W innych watkach pisano o innych interpretacjach. Przyszla mi inna na mysl tak w ogole, ze np on popelnil samobojstwo juz wiele lat temu, a ona dlatego teraz sobie nie radzi z zyciem i to byly jej halucynacje, corka tez nie istniala, tylko wyobrazala sobie jaka bylaby jej corka, gdyby jej nie usunela. Ona mimo wiedzy o jego samobojstwie wmowila sobie, ze przyjdzie na spotkanie. On jednak wiele lat temu sie zabil. Taka interpretacja przyszla mi na mysl jak inni pisali, ze to siedzj w jej glowie, to halucynacje. To tak wymyslilam, ze moze juz dawno popelnil samobojstwo. No i ze dlatego pare lat wczesniej nie odbieral od niej telefonu jak cos mowila do meza, ze wtedy do niego dzwonila. No ale to raczej daleko idace wnioski i raczej sklaniam sie jednak do tego, ze tutaj jest wszystko tak jak pokazano i ma to taka zalete, ze Jake pokazal jej wtedy, ze wcale nie jest slaby i ze uwolnil sie od niej. Z tym, ze takie inne interpretacje tez sa ciekawe, bo daja do myslenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones