PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7887}

Zwierciadło zbrodni

Mr. Murder
5,0 130
ocen
5,0 10 1 130
Zwierciadło zbrodni
powrót do forum filmu Zwierciadło zbrodni

Jetsem ciekawe, gdyż książka jest jedną z najciekawszych jakie w życiu czytałęm. Wielewątkowość oraz elementy zaskoczenia grają w tej książce pierwsze skrzypce. Zastanawiałem się, czy ktoś wpadł na pomysł nakręcenia filmu na podstawie filmu, bo wiedziałem, że książka jest znakomitym materiałem pod ekranizację. I patrze, wpisuję w wyszukiwarkę FilmWebu "Zwierciadło Zbrodni" i patrze "jest" ;)

Ale gdzie ów film dostać? Wie może ktoś?

Kuros

Hehe, późna pora robi swoje i wybaczcie moje błędy ;)

Po pierwsze: "jestem ciekaw"; po drugie: "nakręcenia filmu na podstawie książki" (a nie filmu :D)

A i przy okazji jeszce raz polecam książkę Deana Koontza!

ocenił(a) film na 1
Kuros

Nie radzę go oglądać. Ten film to totalne nieporozumienie. Nie czytałem książki, ale filmu szczerze nie polecam.

Achaj

bardzo lubię książki Koontza czytałam prawie wszystkie chciałabym również zobaczyć filmy,które zostały nakręcone na podstawie jego książek czy ktoś może wie gdzie mogę ściągnąć ten film?

michasia75

czytałem najpierw książkę (na całe szczęście) i potem trafiłem w tv na ten film. jednym słowem porażka tak samo jak 'odwieczny wróg' który też na podstawie dobrej książki powstał. omijać to i to, ale książkę polecam w obu przypadkach

ocenił(a) film na 6
kryzys poporodowy

Ja uważam że film jest dobry nie czytałem książki i może dla tego tak uważam. Największą wadą tego filmu jest czas trwania, stanowczo za długi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones