PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570954}

Zimna ryba

Tsumetai nettaigyo
6,9 1 778
ocen
6,9 10 1 1778
6,8 5
ocen krytyków
Zimna ryba
powrót do forum filmu Zimna ryba

Niezbyt często daję 10/10 jednak ten film moim zdaniem na to zasługuje. Genialna gra aktorska, totalnie ekstremalne sceny gore, dość chora i zawiła ale wciągająca fabuła, inteligente zakończenie z dającą do myślenia puentą... Film dodatkowo momentami ocieka erotyką, zarówno tą piękną jak i odrażającą.

Na pewno nie jest to film dla wszystkich. Napewno nie dla dzieciaków wychowanych na Pile i Hostelu. Oczywistym jest, że nie dla ludzi których odrzuca przemoc.
Zdecydowanie polecam ten film ludziom lubiącym "inteligentną extremę". Zdecydowanie dla tych, którym podobał się Man Behind The Sun, Salo czyli 120 dni sodomy, Mu Zan E czy np. Cannibal Holocaust.



stasiuvino

końcówka jak z ojca zrobił się bydlak-mistrzostwo

ocenił(a) film na 6
Karool225

Tej przemiany nie kupuje,mocno to naciagane.

ocenił(a) film na 9
stasiuvino

Dla miłośników kina japońskiego pozycja obowiązkowa jeden z lepszych filmów z kraju kwitnącej wiśni UWAGA! FILM DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! Jest dość krwiożerczy znany w europie pod tytułem ``COLD FISH`` Film jest luźno oparty na wyczynach dwóch seryjnych morderców z Tokio Sekine Gen i Hiroko Kazama .Polecam filmy w reżyserii Sion Sono są świetne .

ocenił(a) film na 8
stasiuvino

nie wiem tylko gdzie te gore, film mega, no ale flaków dosyć mało...

ocenił(a) film na 10
tomus1125

Cooooooooooo? Ile ma Twoja wersja?

ocenił(a) film na 8
stasiuvino

2:26 xD

ocenił(a) film na 9
stasiuvino

Moim zdaniem troszkę pojechałeś:) filmy które wymieniłeś no może oprócz salo opierają się na konwencji gore a zimna rybka tylko muska jego elementy co sprawia ,że dodaje smaczków temu genialnemu dramatowi.

ocenił(a) film na 10
HardBoy25

Może, może...
Nie mam monopolu na jedynie słuszną rację.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
stasiuvino

Mordo ty to masz gust pjona dla ciebie, w przyszym roku stawiam wszystkim bilet do japonii, a jak jakas dziwka ma problem to mozemy odtworzyc pare scenek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones