PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213905}

Zero stopni w skali Kelvina

Kjærlighetens kjøtere
6,9 93
oceny
6,9 10 1 93
Zero stopni w skali Kelvina
powrót do forum filmu Zero stopni w skali Kelvina

Co do filmu - warto obejrzeć. A obejrzy go ten kto taki właśnie film z jakiegoś powodu chce zobaczyć. Akcja na Grenlandii, trzech facetów polujących dla futer i problemy. Takie natury psychologicznej. Ku mojemu zaskoczeniu wszystko skończyło się dość dobrze. Byłem przekonany, że nasz główny bohater pójdzie w ślady zastrzelonego przez siebie...

ocenił(a) film na 7
Nordlys

jeszcze - ku przestrodze [ ;) ] - o tak wulgarne gadki jak w tym filmie to jednak nie łatwo nawet w chamskich filmach..

Nordlys

a jak byś to przetłumaczył?..
PS może i dobry ale gdzie go dostać??

tomek1ni

Coś takiego jak "stopień Kelvina" nie istnieje; mówi się "stopień Celsjusza" ale "Kelvin" (lub Kelwin) nie "stopień Kelvina". Z związku z tym bardziej właściwe byłoby "Zero Kelvinów" (ew. "Zero Kelwinów").

Nordlys

[SPOILER!!!!!!!] Skończyło się dobrze? Ten idiota Lars powinien gnić w więzieniu. Zniszczył życie dwóm ludziom i zabił jednego z nich. Dobrze, że przynajmniej sobie też zniszczył życie. Od połowy filmu chciałem, aby Randbæk zastrzelił Larsena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones