PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807467}

Zemsta

Revenge
5,7 6 089
ocen
5,7 10 1 6089
7,3 11
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

Nie mam pojęcia, skąd oni wytrzasnęli tą dziewczynę, ona wygląda po prostu nieziemsko, zupełnie na nowo redefiniując przyjęte przez nas dotychczas kanony piękna. Z taką urodą i z takim ciałem można osiągnąc praktycznie wszystko. Tak cudownie wyrzeźbionego ciała, na którym ani śladu choćby grama zbędnego tłuszczu, może jej pozazdrosić każda kobieta. Do tego jej cudowny styl. Przez większość filmu jest praktycznie niemal naga. Zastnawiam się, jakie to było dla niej doświadczenie, ale po scenach można stwierdzić, że raczej niezbyt krępujące, gdyż bez ubrań czuje się i zachowuje tak swobodnie i naturalnie, że widać jak wielką frajdę sprawia jej rozbieranie się przed kamerą. Ideał i marzenie każdego mężczyzny.

ocenił(a) film na 6
DJ_Gruby

Ty tak na serio koleś?

Joecrou

Koleś chyba brał to co ta laska na filmie :)

DJ_Gruby

zal mi cie chlopie zakochaj sie lepiej w normalnej kobiecie a takie ku wiszony zostaw ludziom bez uczuc

ocenił(a) film na 9
DJ_Gruby

Panowie zupelnie nie rozumiem dlaczego czepiacie sie GRUBEGO... Facet po prostu wyrazil swoja opinie co do wygladu i seksapilu tej aktorki a zaraz polecialy w jego strone pomyje... I On mial racje piszac ze taka kobieta moze byc idealem i marzeniem faceta. A ty Arku uwazasz ze jak jest atrakcyjna wysportowana kobieta to zaraz jest nienormalna lub ku...iszon? To stereotypowe myslenie ktore pojawilo sie wiele dekad temu przez srodowisko modelek gdzie faktycznie wiele mlodych ladnych kobiet przez lozko zalatwialo sobie intratne umowy czy to w modelingu czy w branzy filmowej. Tak bylo jest i bedzie w tej branzy ale to nie znaczy ze kazda atrakcyjna kobieta (modelka/aktorka/piosenkarka) przez puszczanie sie z grubymi rybami zalatwia sobie lepieju platne prace! I jeszcze cos... Na swiecie setki milionow kobiet to prostytutki (jedne oficjalnie maja taki zawod inne robia to anonimowo i po kryjomu) ale to nie znaczy ze kazda z kobiet to prostytutka. Nam Polakom caly czas naprawde daleko do zachodu bo zbyt mocno myslimy stereotypami.

ocenił(a) film na 4
DJ_Gruby

Piękna jest,ale nawet ona nie ratuje tak dennego filmu :D

ocenił(a) film na 8
DJ_Gruby

Gruby ma rację! dziewczyna nieziemsko piękna! i w blond i w czarnych włosach! będę śledził jej karierę, bo aktorsko też dobrze wypadła!

ocenił(a) film na 5
DJ_Gruby

No właśnie, wygląd to jedyne co ma do zaoferowania dlatego jak już ją zaangażują do filmu to musi być "praktycznie niemal naga" ;)

ocenił(a) film na 6
DJ_Gruby

ja pieprzę , jest aktorką prawda? ma tak wyglądać jakby się nie krępowała bo to jej zawód.. dzizes. tak się na niej skupiłeś a nie zauważyłeś że ma rozstępy, film w swojej klasie nawet niezły jak na kino B, ale oczywiście z Tobą o filmie nie pogadam... co do aktorki liczę na więcej aktorsko w przyszłości

ocenił(a) film na 5
DJ_Gruby

Facet (Kevin Janssens) też niczego sobie, prawda? I przez sporą część filmu również widzimy go "sauté"...

Sobenna

Nie wiem, nawet nie zwróciłem uwagi. Matilda Lutz skradła całą moją uwagę.

ocenił(a) film na 5
DJ_Gruby

Umknął Ci w takim razie jeden z istotnych walorów filmu - atletyczne ciało z umięśnioną klatą i wyrzeźbionymi pośladkami... musisz obejrzeć jeszcze raz!

Sobenna

Najwyraźniej uroda Matildy Lutz przyćmiła dla mnie wszystko inne, co wydarzyło się w tym filmie. Muszę obejrzeć jeszcze raz, zwracając tym razem uwagę na fabułę i inne szczegóły.

ocenił(a) film na 6
Sobenna

Ooo, zgadzam się. Nieziemski koleś z cudowną twarzą i świetnym ciałem.

Sighma

Szkoda, że im się nie ułożyło. Mogło być z tego sympatyczne kino familijne ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones