PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848506}

Zaułek koszmarów

Nightmare Alley
6,7 22 082
oceny
6,7 10 1 22082
6,3 41
ocen krytyków
Zaułek koszmarów
powrót do forum filmu Zaułek koszmarów

Niestety ale 150 minut to gruba przesada! W zasadzie to końcówka była całkiem ciekawa ale cóż z tego skoro przez „pierwsze” 120 minut niezle się wynudziłem. Nie czytałem książki i nie wiem czy to historia jest tak nieciekawa czy po prostu zostało to zle nakręcone? Cooper niestety nie podołał i nie uniósł tego filmu na swoich barkach. Bohaterki Blanchett, Collette i Mary natomiast „nie mają duszy”. Dla mnie to postacie były zupełnie obojętne a ich los w ogóle mnie nie interesował. Oczywiście film ma swoje plusy. Jak to u Del Toro, od strony wizualnej nie można „Zaułkowi” nic zarzucić a za kostiumy, charakteryzację i grę światłami dałbym nawet nagrodę. Niestety to za mało.

BMovieManiac

Zgadzam się, bohaterki nie wywołują większych emocji. Ciekawe wizualnie, ale wraz z panem Cooperem nie pozwalają na emocjonalne zaangażowanie . Czytając książkę żal mi było Molly, fascynowała Zeena, ciekawił a następnie dogłębnie zasmucił los Stantona. Choć uwielbiam del Toro, zmarnowany potencjał .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones