PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317810}

Zastępstwo z niespodzianką

Christmas in Boston
6,6 2 789
ocen
6,6 10 1 2789
Zastępstwo z niespodzianką
powrót do forum filmu Zastępstwo z niespodzianką

Super film ;)

ocenił(a) film na 10

Muszę przyznać, że w tym całym obłoku nie zawsze udanych komedyjek, ta mi się wyjątkowo
podoba :) Dobrze zagrane role no Patrick J. Adams to niezłe ciasteczko, przyjemny widok dla
oka ;P

ocenił(a) film na 5
CrazyButterfly

A ja go zaliczam właśnie do tych niezbyt udanych komedyjek. Proste, utarte schematy, gra raczej słaba i ogólnie niezbyt fajny film. 5/10.

ocenił(a) film na 7
CrazyButterfly

Muszę przyznać, że po tym całym komedioromantycznym chłamie, który ostatnio wpadał mi w łapy, ten film pozytywnie mnie rozczarował. Ogólnie schematyczna i przewidywalna jak to każda (prawie) komedia romantyczna, ale nie pozbawiona tego uroku, który kiedyś był znakiem rozpoznawczym tego typu filmów, a teraz się gdzieś zaciera i dostajemy coraz to gorszy film. Dlatego wystawiam 7. Nie mogę 8, bo 8 już dostał mój ulubiony film tego gatunku, a na wyżej komedia romantyczna zwyczajnie nie zasługuje. :P

ocenił(a) film na 2
CrazyButterfly

Grzecznie spytam, co czyni ten film wartym obejrzenia? Uważam, że jest około 100 filmów, jesli nie więcej, pokazującym niemal to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones