PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466189}

Zarażeni

Infected
3,3 710
ocen
3,3 10 1 710
Zarażeni
powrót do forum filmu Zarażeni

niezły

ocenił(a) film na 6

Całkiem niezły film
Czytając poniższe komentarze można by pomyśleć że to jakaś pomyłka filmowa a tu bardzo miłe zaskoczenie film się miło oglądało historia wciągająca ciekawie nawet zrobiony ten kosmita ogólnie jak dla mnie na 6

TOMASUSMAGNUS

Jest takie powiedzenie "jedni lubią zapach pomarańczy, a inni jak im nogi śmierdzą". Twój post jest pewnie z lekka trolowy, ale i tak nie mogłem się powstrzymać :)

logan_slupsk

dokładnie a niektórzy sie rodza z wodogłowiem jak logan, no i co poradzic !!

slipdog

Coś poradzić można.
Narastające wodogłowie, nazywane czynnym, może być leczone tylko operacyjnie. Leczenie wodogłowia polega na ciągłym przetaczaniu płynu mózgowo-rdzeniowego z poszerzonych przestrzeni wewnątrzmózgowych do innej przestrzeni w ciele dziecka lub poza organizm (drenaż zewnętrzny). Stosuje się do tego celu specjalne układy zastawkowe (ang. shunts), pozwalające kontrolować obniżenie ciśnienia w układzie komorowym lub objętość przepływającego płynu. Najczęściej stosuje się odprowadzenie płynu mózgowo-rdzeniowego do jamy otrzewnowej, historycznie zastawka drenowała do pęcherzyka żółciowego lub prawego przedsionka. (From Wiki)
Natomiast twojego zidiocenia się już nie wyleczy slipdog.

logan_slupsk

czyli po prostu jestes debilem, no i oboje sie zgadzamy

logan_slupsk

hahaha, genialna riposta,
ale coś z wodogłowiem jest na rzeczy lub chociaż z wodą
jesteś strażakiem? jeśli nie zawodowo to pomyśl o ochotniczej, skutecznie gasisz :)
jedyny pozytyw który mogę napisać, co do reszty - ja się powstrzymam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones