PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040763}

Zapadlisko

Avgrunden
4,8 3 618
ocen
4,8 10 1 3618
Zapadlisko
powrót do forum filmu Zapadlisko

W ciągu tych 5 minut oprócz pijanych nastolatków minut zobaczyłem 1 dzielną kobietę badającą wstrząsy, kolejne 3 dzielne kobiety w kopalni - wszystkie na odpowiedzialnych stanowiskach, bynajmniej nie z kilofem w dłoni, 1 rozmamłanego mężczyznę siedzącego samotnie nad tortem, Potem zrobiłem przeskok o kilka min i oprócz oliwkowego Szweda zobaczyłem jeszcze grupę dzielnych kobiet protestujących przeciw dewastacji środowiska. Jako facetowi zrobiło mi się wstyd i poszedłem szlochać w poduszkę

Heddon

Twój komentarz jest dużo lepszy niż ten film :D

Heddon

i czytając Twój komentarz zastanawiam się co by robiły kobiety w takiej sytuacji u mnie w mieście a co faceci... a

Heddon

Poczekałbys jeszcze 5 minut to i lesbijka się pojawiła. Ja wytrzymałem właśnie tylko tyle

Kasimodoo

dzięki za ostrzeżenie

ocenił(a) film na 3
Heddon

Ominął Cię wątek lesbijski

ocenił(a) film na 1
Aki

Ja rzygnąłem.

ocenił(a) film na 3
wearethepeople

Mnie tylko podbiło... dość długo subskrybuje Netflixa.

ocenił(a) film na 3
Heddon

Jeszcze ominął cię gość płaczący, że nie da rady bo ma klaustrofobię.

ocenił(a) film na 5
Heddon

Przerażające, silna kobieta i złamany psychicznie facet. Rozumiem, że jako biały incel poczułeś się zagrożony? Śmieszny jesteś, ten film jest średni, ale po twoim komentarzu spodziewałam się jakiejś tragedii, a tu jedynie - o zgrozo - to nie mężczyzna jest głównym bohaterem xD.

ocenił(a) film na 5
Franciszek_Kempa

Po pierwsze to nie "łeś", a "łaś". A po drugie... sorasy, ale nie da się zrecenzować filmu po pierwszych 5 minutach, w których w zasadzie nic konkretnego się nie wydarzyło. Bawi mnie, jakim trzeba być uprzedzonym, żeby po tych 5 minutach wypisywać takie bzdury. I nie, mnie to nie boli, mnie to zwyczajnie bawi xD.

namii

"Incel" XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones