PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673325}

Zakochany Madagaskar

Madly Madagascar
6,4 2 190
ocen
6,4 10 1 2190

Zakochany Madagaskar
powrót do forum filmu Zakochany Madagaskar

Ktoś wie kiedy będzie polska premiera z dubbingiem. Do filmów to potrafią zrobić szybko dubbing, a do 20 minutowej animacji mają problem. A szkoda, bo męczę się oglądając ją po angielsku. Jak w filmach nie trawię dubbingu, tak w animacjach w szczególności takich jak Madagaskar uwielbiam ;)

Grabka23

Ja właśnie też czekam. Wszystkie części Madagaskaru łącznie z Madagwiazdką są ekstra i bardzo bym chciał zobaczyć tą animacje z dubbingiem także jeśli ktoś będzie miał jakieś info na ten temat to byłoby super jakby gdzieś tu o tym napisał.

zubek29

Na zalukaj z napisami jest

Anaissa

na kinomaniaku tez z napisami

ocenił(a) film na 10
Grabka23

Mogę powiedzieć, że jest rewelacyjne :) Ale z dubbingiem będzie jeszcze lepsze, więc na pewno obejrzę jeszcze raz :D

ocenił(a) film na 7
Grabka23

Również mam nadzieję, iż pewnego dnia nagrany zostanie polski dubbing. Madagaskar to szczególnie lubiane przeze mnie uniwersum, właśnie dzięki znakomitemu dubbingowi, który przewyższa dalece oryginalną wersję. Szczególnie lemury i pingwiny bez wyjątku mówią o wiele bardziej dopasowanymi głosami w polskiej wersji, wobec czego oglądanie Madly Madagascar z angielską ścieżką pokazało różnicę i to, jak wielki udział w sukcesie animacji ma dubbing.

ocenił(a) film na 5
Grabka23

lipa sprawdzalem program tv na walentynki i zadna stacja nie jest zainteresowana ta animacja

ocenił(a) film na 9
Grabka23

To dlatego że długometrażowe filmy są bardziej doceniane więcej ludzi obejrzę długometrażowe niż odcinki dlatego na razie ich nie robią wiesz. To tak jak z Kung Fu pandą Legęda o niezwykłości czekam na odciknki Polskie i niema dlatego oglądam po angielsku :C

ocenił(a) film na 6
Grabka23

W tym roku 14 lutego animację pokaże Polsat :)

ocenił(a) film na 6
Morgan_94

Jako "Zakochany Madagaskar"

ocenił(a) film na 5
Morgan_94

skąd wiesz?

Morgan_94

nie trafiles kolego Polsat ma prawa do EL do M prawa ma TVN

ocenił(a) film na 5
burt1985

tak myślałem, fajny kłamczuch z niego... ale takich tu nie brak

ocenił(a) film na 6
arek2010

Już w święta w Polsacie były animacje jak "Pada Shrek" i świąteczna "Kung Fu Panda". Polecam sprawdzić program tv na luty, bo jest udostępniony.

ocenił(a) film na 6
burt1985

Licencje wygasają, nie są wieczne. http://www.polsatmedia.pl/Do_Pobrania,6789/index.html
Tu można pobrać ramówkę filmową Polsatu na luty, wszystko tam jest podane :)

ocenił(a) film na 7
Grabka23

Dziś obejrzałam.. co jak co ale głos Glorii .. to nie to samo. Nie pasuje tu. Nienawidzę gdy zmieniają głosy :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones