PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564908}

Zakazana rzeczywistość

Zapreshchennaya realnost
4,4 669
ocen
4,4 10 1 669
Zakazana rzeczywistość
powrót do forum filmu Zakazana rzeczywistość

Czytam sobie poniższe komentarze i stwierdzam, że amerykańskie kino doszczętnie wyprało resztki neuronów z czaszek komentatorów z bożej łaski, a średnia ocena 4/10 to stan ich umysłów i to z dużym zapasem.
Mam tylko małą prośbę, wracajcie do świata swoich gównofilmów i nie próbujcie wkraczać w rejony osiągalne dla was, tak jak Himalaje dla ratlerka.
Gdyby jednak w waszych mózgownicach coś zakiełkowało to odsyłam do książek Pielwina (kto to kur...a jest?) i do filmów "Straż nocna" i "Straż dzienna".
Zestawianie tego filmu z "Matrixem"jest jak porównywanie kremówki z dobrej cukierni z psim gównem. Co kto lubi?

Chris_Sharma

płoń oburzeniem kolego, płoń, ale... przecież toto sprawia wrażenie zmutowanego pilota serialu, który urósł do samodzielnego pełnego metrażu. braki warsztatowe w każdy aspekcie. jak sam napisałeś, są oczywiście tacy co lubią takie mutacje, ale, u licha, czemuż je lubią?

Chris_Sharma

na imdb jeszcze gorzej: 3,8 - pewnie caly swiat to sami durnie i ludzie bez smaku...

ocenił(a) film na 8
stefcio33

Jedzmy gówno, miliony much nie mogą się mylić.

ocenił(a) film na 9
Chris_Sharma

Zgadzam się z tobą w 100%. Ten film jest genialny - zawieszony pomiędzy dwoma światami, zagadkowy, pełen tajemnic. Są niestety osoby, którym brakuje jak powietrza śmiertelnego wirusa zamieniającego ludzi w zombi, wampirów i krwiożerczych monstrów. Ja ciągle wracam do tego filmu, bo czuję niedosyt - pragnę go przeżyć jeszcze raz. Właśnie ściągam sobie oryginalną wersję bez lektora 1080p.

Kentico

Bardzo mnie ciekawi na co te ruskie leją do baku, że auta od razu wybuchają jak wpadną nawet w małą dziurę w asfalcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones