PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406343}

Zaginiony synek

Long Lost Son
5,8 1 275
ocen
5,8 10 1 1275
Zaginiony synek
powrót do forum filmu Zaginiony synek

moja opinia

ocenił(a) film na 5

Film bardzo przeciętny. Mało emocji. Matka z synem bardziej przypominali mi parę kochanków, między którymi zaczyna rodzić się uczucie miłości, pożądania. No i to, że chłopak ma tyle wspomnień związanych z matką, kiedy miał 4 lata, jest praktycznie nierealne. A scena z rekinem to bez komentarza. :D I co ten film ma wspólnego z thrillerem? ;/ Ode mnie naciągane 5/10.

ocenił(a) film na 3
Melissa86

ode mnie jeszcze mniej. film w klasie solidnego (bardzo solidnego) filmu klasy B. Gdyby był w miarę dobrze ogarnięty w scenariuszu to ocena by pewnie była lepsza, ale tak.... no po prostu fatalnie się film rozwinął, a koniec to już tragedia... - pocieszeniem jest gra Anwar..., która ratuje w jakimś stopniu poziom tego filmu.

Melissa86

myślałem, że na plaży rzucą sie na siebie. Ona w bikini. Myślę sobie: Byś się zakryła, bo to twój syn, a on nie wie, ze jesteś jego matką.... Takie naciągane 5/10 tylko za historię...

ocenił(a) film na 5
Melissa86

Ja bym jeszcze dodał świetne zdjęcia. Poza tym takie średnie 5. Oglądało się dość dobrze, ale wątpię bym zapamiętał ten film na dłużej.

ocenił(a) film na 5
Melissa86

Widzę,że wszyscy wczoraj TV4 oglądali. ;)

użytkownik usunięty
Melissa86

tak ten rekin to już faktycznie było zabawne:) a zakończenie to porażka, bak emocji ze strony ojca jest porażający, przecież Sheffer nie jest aż tak złym aktorem:/ Fakt, że Anwar jakoś dała radę ale faktycznie czasami się tak patrzyła jakby chciała przelecieć tego syna:). Mała dygresja na koniec Anwar okropnie się starzeje, a w tym filmie miała tylko 36 lat.

ocenił(a) film na 4
Melissa86

Chyba wszyscy mają to samo wrażenie, że matka i syn zachowują się jak kochankowie... Ale najgorszy w tym filmie był moment, w którym chłopak dowiaduje się, że jego mam jednak żyje. Nie robi to na nim większego wrażenia, do ojca też zbytnio nie ma pretensji no i bardzo szybko przechodzi do tego na porządku dziennym i już kocha obcą kobietę jak prawdziwą matkę. Do bani...

Citaczka

co mnie zastanawia to jak on nie rozpoznał matki skoro tak wszystko pamięta...

ocenił(a) film na 3
Melissa86

A już myślałam, że tylko ja mam takie odczucia... za to ogromny minus, drugi za rekina i trzeci za scenę, kiedy matka rozmawia z ojcem na łodzi (no błagam, jakby mi chłop dzieciaka porwał to własnoręcznie bym go utopiła, a nie siedziała i dyskutowała jak przy popołudniowej herbatce). No i moment kiedy chłopak o wszystkim się dowiaduje - słabizna straszna...

ocenił(a) film na 5
juss_filmweb

Cieszę się , że nie tylko ja miałam takie odczucie. Zupełnie bez emocji. A z thrillera to on miał tyle co ja z Marylin Monroe ;) Nadciąganie 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones