PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025983}

Zaginiony pies

Dog Gone
6,0 1 625
ocen
6,0 10 1 1625
Zaginiony pies
powrót do forum filmu Zaginiony pies

Produkcje przypisałbym bardziej do gatunku familijnego niż dramatu. To taki film, w którym od początku znamy kolejne losy bohaterów i samo zakończenie. I właśnie to jest główną bolączka tego obrazu - przewidywalność. Gra aktorska też jakoś szczególnie nie porywa. Jednak obraz ogląda się dobrze, jest lekki w odbiorze, a czas na nim mija szybko. Historia, która na długo w pamięci nie pozostaje... 6/10

ocenił(a) film na 10
Bambim

Mi sie również podobał film. Nie znam tej historii i nie wiem ile w filmie jest prawdy na potrzeby reklamy. Myślałem że dodadzą tu jakiś wątek miłosny i chłopak pozna dziewczynę , dzieki której w końcu będzie miał motywache by ruszyć na przód - i chyba dobrze że nie dodali czegoś takiego. Z filmów o zaginionych psach najbardziej lubię GDZIE JEST BENJI?Benji the Hunted1987. Szukając tego tytuły dowiedziałęm się że to nie jedyny film o podobnym tytule a nawet psie wyglądającym podobnie - nie sprawdzałem czy ta sama rasa, ale pewnie tak. - BENJI (2018) - nie znam jeszcze. - Benji's Very Own Christmas Story (1978) - For the Love of Benji (1977) - BENJI (1974) - Benji Takes a Dive at Marineland TV Movie (1981) - Benji: Off the Leash! (2004) - The Phenomenon Of Benji (1978) - to na pewno nie film, a jakiś dokument. Wymieniam dla siebie, bo chcę je później obejrzeć, większość z nich to filmy 30 minutowe (możliwe że dokumentalne), ale nie wszystkie. Film z 1987 zrobił na mnie ogromne wrażenie, oglądałem go gdy byłem młody. Do dziś często wspominam ten film.
Nigdy nie nazwałem psa  imieniem Benji, ale też nigdy nie miałem psa tej rasy. Muszę sobie na starość takiego psa adoptować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones