PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738332}

Zabić Jezusa

Killing Jesus
5,3 1 164
oceny
5,3 10 1 1164
Zabić Jezusa
powrót do forum filmu Zabić Jezusa

Narazie rewelacja

ocenił(a) film na 7

zupełnie inny niż reszta, jakby inne spojrzenie, oglądam narazie 30 minut i podoba mi sie.

ocenił(a) film na 2
theart

Do sceny z Janem też mi się podobał. Potem coraz gorzej, ze względu na treść, ale daję mu jeszcze szanse;)

ocenił(a) film na 2
UncleGoogle

mi sie nie podoba, reżyser zbyt odbiega od Ewangeli

ocenił(a) film na 6
anngaj

Mi też się nie podoba brakuje wiele scen dużo zostało pominięte.

anngaj

Dokładnie, zbyt wiele pominięto...

ocenił(a) film na 7
januszmyslisz

Podtrzymuję swoje zdanie to rewelacja, zupełnie nowe spojrzenie. Daje mocną ocenę, warto obejrzeć, nie powiela utartego scenariusza i za to jest wart docenienia.

theart

W filmie Jezus jest zwykłym człowiekiem, który zna dokładnie Torę i dąży do wypełnienia proroctw. Nic więcej. Chrześcijanie wierzą, że było więcej, o wiele wiele więcej. Spojrzenie tego filmu dla niektórych pewnie ciekawe. Mnie nie urzekło.

ocenił(a) film na 7
lurban

bardziej naturalne i prawdziwe żeby nie powiedzieć bez dodanej na siłe fikcji, zdziwiło mnie jedynie że wyrok wydał Piłat a nie lud

theart

zupełnie nowe spojrzenie??? Jak pominiecie faktow i dodanie swojej wizji ma na nas wpłynać. Dlaczeko ekranizacje historii Biblijnych zawsze miajaj sie z prawdą? Jak juz kto spodejmuje sie tematu to niech zrobi to w 100% albo w tutule nie wskazuje na powiazania z Hostoria.
i nie był to zykły człowiek czytamy: ...'Było już około godziny szóstej, a jednak całą tę ziemię ogarnęła ciemność aż do godziny dziewiątej gdyż zanikło światło słoneczne...'
Zastanawial sie ktos z was dlaczego Jezus uzdrawiał i wskrzeszł umarłych? Chcial pomoc paru osobom- Czy było moze tego jakies wieksze/ glebsze przesłanie?

Martix_filmweb

Jezus uzdrawiał bo był dobry to mało powiedziane.Chciał to robić taka była jego misja sam nawet powiedział ,że po to się narodził żeby dać świadectwo prawdzie i ,że każdy kto w niego wierzy nie umrze ale będzie miał życie wieczne.
Ludzie mogą człowieka ocenić szybko po wyglądzie i już myślą ,że wszystko wiedzą a on patrzył jakie kto ma serce, jakim jest człowiekiem.

theart

Ta i Arab z Libanu grający Jezusa zamiast jakiegoś Żydowskiego aktora jak powinno być....albo chociaż tak jak w "Pasji" aktor pasujący to tej roli tak jak John Caviezel.To tak jakby papieża Jana Pawła II grał Chińczyk hehe.W ogóle przy "Pasji" porównując to jest pomyłka a nie film o życiu Jezusa.

PictureMan

Najlepszy Jezus był w filmie "Jezus z Nazaretu" lub w "Pasji" i nic na razie to nie zmieni.

Mela0203

Tak zgadzam się z Tobą.Pozdrawiam ;)

PictureMan

Również pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones