PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791446}
6,7 49 246
ocen
6,7 10 1 49246
5,3 31
ocen krytyków
Zabawa zabawa
powrót do forum filmu Zabawa zabawa

Duży zawód.

ocenił(a) film na 3

Bardzo się zawiodłem. Po ocenach i opisie spodziewałem się kina i chorobie alkoholowej w stylu "Lot" Zemeckisa.
To co dostałem to typowe polskie kino.
Na początek garść stereotypów tak kłujących w oczy że nie da się ma to patrzeć bez uśmiechu zażenowania. Katoliccy rodzice, matka dosypująca pietruszkę do zupy i ojciec oglądający Familiadę. Durni policjanci nie mogący się doczekać końca służby i pielęgniarki - tak samo przydatne jak policjanci, w szpitalu w którym najwyraźniej jest jeden lekarz na cały budynek. Korporacja w której ludzie mówią w połowie po polsku a w połowie po angielsku. W dodatku w filmie sceny bardzo poważne przeplatają się z groteską, tak że widz nie wie do końca czy ma do czyneinia z dramatem czy z komedią.
No i to co wkurza najbardziej czyli brak JAKIEJKOLWIEK sensownej fabuły. Ot - historia (a raczej kilka dni z życia) trzech kobiet bez jakiegokolwiek punktu zwrotnego czy punktu zaczepienia. Wytrzymałem jakieś 3/4 filmu. Na więcej nie miałem już siły. Do szybkiego zapomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones