PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849078}
7,1 16 886
ocen
7,1 10 1 16886
7,2 6
ocen krytyków
Zabawa w chowanego
powrót do forum filmu Zabawa w chowanego

Może słowami Frédérica Martela z Sodomy; "...należy być bardzo ostrożnym w tej kwestii, żeby uniknąć nieporozumień […] nie ma ŻADNEGO ZWIĄZKU pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią bądź molestowaniem".
Na tle dokumentów i filmów ze świata o pedofilii w kościele Sekielscy zrobili taki sobie dokumencik. Ale chwała im za to, że poruszają tego "gorącego kartofla"... którym od 30 lat władza, politycy, dziennikarze boją się jak ognie ...a właściwie boją się tej czarnej zepsutej zarazy.

ocenił(a) film na 5
robbob

"...nie ma ŻADNEGO ZWIĄZKU pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią bądź molestowaniem."

Kevin Spacey jest homoseksualistą i molestował.

Szach-mat.

taksidrajwer

Nie kazdy homoseksulista jest pedofilem. Kevin Spacey , zresztą nie gwałcił małych chlopców

ocenił(a) film na 5
monja88

A gdzie ja napisałem, że każdy homoseksualista jest pedofilem i że Spacey gwałcił małych chłopców?

Założyciel tematu twierdzi, że homoseksualizm nie ma nic wspólnego z molestowaniem więc podałem przykład Sacey'a, który jest homoseksualistą i molestował facetów więc w jego przypadku homoseksualizm ewidentnie ma COŚ wspólnego z molestowaniem.

taksidrajwer

Coś wspólnego to znaczy, ze zawsze ma.
To tak jakbyś powiedzial, ze znasz kierowcę mpk pedofila więc kierowcy mpk mają COŚ wspólnego z pedofilią.

ocenił(a) film na 5
monja88

Oczywiście, że nie zawsze, ale też nie nigdy.

Spacey jest homoseksualistą więc molestował facetów, gdyby nie był homoseksualistą nie molestowałby facetów.

taksidrajwer

Co to za masło maślane.Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.
Część pedofilów gwałci chłopców , druga cześć dziewczynki - zdajesz sobie sprawe? Więc mają COŚ ewidentnie wspólnego z heteroseksualizmem. Ale o tym się już nie mówi. Tak daleko wasza logika nie sięga. Bo przeciez byście sie posrali gdyby nazwać wszystkich (od razu)pedofilów hetero

ocenił(a) film na 5
monja88

A gdzie ja napisałem, że heteroseksualiści są święci?

Napisałem tylko (nie wprost), że homoseksualiści TEŻ nie są święci.

taksidrajwer

No i znowu to samo- zaczynasz od dupy strony ! Nie ma w przypadku pedofilii preferencji seksualnych. Nie pisz "homoseksualiści nie są swieci "bo w przypadku pedofilii nie ma podzialu na gejów i nie gejów. Dlaczego jesteście tak ograniczeni? Homo/hetero seksualiści nie sa świeci bo PROCENT z nich lubi dzieci.Poważnie?

ocenił(a) film na 5
monja88

NIE PISAŁEM O PEDOFILII TYLKO O MOLESTOWANIU!!!

taksidrajwer

Molestowanie dzieci to pedofilia.

ocenił(a) film na 5
monja88

To dlaczego w cytacie podanym przez założyciela tematu wymienione są oba te pojęcia skoro wg Ciebie oznaczają to samo?

ocenił(a) film na 5
monja88

"Nie ma w przypadku pedofilii preferencji seksualnych"? Dobrze się czujesz?

Druga rzecz: molestowanie dzieci to nie pedofilia, tylko czyn pedofilski.

ruffeeh

Boże jest,(ale wielu pedo molestuje i to i to). ale głównie chodzilo mi o to, ze nie dzieli sie pedofilów na hetero i homo. A wy to robicie,prawda?
Fakt jest taki,że gdy pedofile gwałcą chłopców to od was można uszłyszeć teksty typu Pedąły!, ale gdy facet molestuje dziewczynki to wtedy mamy teksty typu: zboczeniec! Generalizujecie tylko w jednym przypadku.

ocenił(a) film na 5
monja88

I nie pisałem o pedofilii tylko o molestowaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones