PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849078}
7,1 16 884
oceny
7,1 10 1 16884
7,2 6
ocen krytyków
Zabawa w chowanego
powrót do forum filmu Zabawa w chowanego

Jezu ludzie, te filmy Siekielskiego są tak diabelsko nudne! Drugi został trochę lepiej zmontowany, przyznaję ale sam ten temat jest cholernie nudny! Mam wrażenie że sam Siekielski jest trochę zdziwiony, że ktoś daje radę to obejrzeć i jeszcze głośno o tym. To tylko wydaje mi się możliwe w Polsce, gdzie w ludziach można odnaleźć jakieś nieograniczone pokłady energii, która trzyma ich w napięciu przez cały seans! Długo nie byłem w stanie zrozumieć, co to za "energia", skąd ona się bierze!? Aż wreszcie zrozumiałem. To ignorancja i duma z tejże durnoty. Bo nie trzeba się uczyć biologii, można wierzyć w kreacjonizm! "Bo tata obrażał pedałów", więc to pewnie czyste zło które należy zwalczyć, a nie pewien biologiczny procent który towarzyszy nam od zawsze, na zawsze i lepiej dla wszystkich go zaakceptować i uszanować. Bo (!?) duchowni to abiologiczne media między światem materialnym a spirytualnym, a nie biedni, niewykształceni ludzie, którzy desperacko walczą o władzę i nigdy nie założą rodziny, bo tak wybrali...

ocenił(a) film na 9
Hominessumus12

Nudą i głupotą nazywasz piętnowanie oprawców i walkę o sprawiedliwość dla nich? Nudą i głupotą nazywasz pokazywanie mafijnych struktur kościelnych? Nudą i głupotą nazywasz chronienie tego obrzydlistwa przez państwo? I co do tego ma kreacjonizm? To, że tyle milionów ludzi w XXI w. wierzy w dalszym ciągu w te bajdurzenia to faktycznie głupota. I w tym jednym się z tobą zgodzę, ale to ma się nijak do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones