PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043771}

Zabójcza gra

Role Play
5,0 1 870
ocen
5,0 10 1 1870
3,7 3
oceny krytyków
Zabójcza gra
powrót do forum filmu Zabójcza gra

Inna

ocenił(a) film na 4

Ciekawie będzie zobaczyć Kaley Cuoco w roli asasynki. Oby to nie był kolejny zbyt sfeminizowany obraz na odpowiedź Johnego Wick'a czy wielu podobnych...
Niemniej, liczę, że się pokaże z dobrej aktorsko strony ( nie jest w końcu przeciętna ) i podkreśli swoje nazwisko grubą kreską

xoyz

No widzisz ja obawiam się, że ona była stworzona do swej roli z The Big Bang Theory. Natomiast po 30kilku minutach Role Play'a odpuściłem i wyłączyłem film..Kely jest bo jest i nawet Bill Nighy tu nie pomógł..Nuda, wtórność, nijakość, miałkość. Tyle w temacie. Zostawiam bez oceny, bo nie widziałem do końca, ale nie polecam...

Anonimus_Perfidius

Zgadzam sie. Aktorka jednej roli. Przykro patrzec jak sie starzeje.

ocenił(a) film na 5
Anonimus_Perfidius

Była świetna w Based on a True Story.

Kawada_Shougo

Nie oglądałem jeszcze, więc się nie wypowiem;)

ocenił(a) film na 1
xoyz

obawiam się, że jest najprzeciętniejszą z przeciętnych, a ten film to nieporozumienie delikatnie mówiąc

ocenił(a) film na 5
xoyz

Jest wspaniała. Film niestety nie.

xoyz

Niestety film jest słaby, taka zapchajdziura do obejrzenia gdy nic innego ciekawego nie ma. Kaley nie przebije swojej roli w TBBT.

ocenił(a) film na 2
xoyz

Słabiutki film. Miałem wrażenie, że oglądam Stewardesse, tylko taką zmęczoną. Motywy muzyczne zjechane z serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones