PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1309}

Zabójcza broń 2

Lethal Weapon 2
7,5 88 103
oceny
7,5 10 1 88103
7,7 16
ocen krytyków
Zabójcza broń 2
powrót do forum filmu Zabójcza broń 2
Corleone_94

Niedawno sie skończył :) Kto oglądał ?

ocenił(a) film na 9
Corleone_94

Ja :D

Ale najbardziej lubię część 3-ecią

Co by nie było ta część też jest wyjebana w kosmos że hej. Jak wszystkie cztery zresztą :D

sepultura_fan

Najfajniesza była scena z sedesem :D

ocenił(a) film na 10
Corleone_94

Również uważam że ta część Zabójczej Broni jest najlepsza. Głownie dlatego że po raz pierwszy pojawia się postać Leo Getza. No i ta Rika... Achh!!

cadillaceldorado

A ja nie mogę powiedzieć, że t najlepsza część. - Po prostu dlatego, że każda jest dla mnie wielkim, wielkim, wielkim hitem i filmem, którego po prostu nie umiem przegapić. Mam wszystkie na vhsie nagrane ale i tak jak leci coś z tej serii w tv to zawsze oglądam:)
Pozdrawiam:)

cadillaceldorado

Postacie Afrykanerów są zagrane znakomicie(choć jest to dla tego narodu obraz krzywdzący bo generalnie- oczerniający).Przedewszystkim zjawiskowa Rika Van Den Haas i jak zawsze świetny Joss Ackland w roli Arjen'a Rudd.
Dwaj główni bohaterowie i niezapomniany Leo to klasa sama w sobie.

Corleone_94

Zmieniam zdanie. Jednak pierwsza część jest najlepsza!!! MISTRZOSTWO ŚWIATA!

Corleone_94

A ja uwazam wprost przeciwnie, ze druga czesc jest najgorsza z czterech. 2 czesci dalem 9, pozostalym 10 pkt.

ocenił(a) film na 5
Corleone_94

to jakie cechy wyrozniaja arcydzielo? co jest arcydzielem?c o w tym filmie jest mistrzowskiego?

ocenił(a) film na 9
Corleone_94

zgadzam się z tobą ZABÓJCZA BROŃ to czysta klasyka,i ten niesamowity MEL GIBSON we wszystkich częściach gra fantastycznie ta rola mu zdecydowanie pasuje.

delpiero777

Jak dla mnie wszystkie części Zabójczej broni są świetne.Teraz już nie robią takich filmów :(

ocenił(a) film na 8
rokstar

zgadzam się, nowoczesne filmy sa takie nijakie :( Zabójcza Broń to klasyk nad klasykami :) mogę to oglądać 100 razy i nigdy się nie znudzi :)

Mauna_Kea

jak wszystkie klasyki lat 80 i prawie wszystkie z lat 90 niesmiertelne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones