PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1309}

Zabójcza broń 2

Lethal Weapon 2
7,5 88 105
ocen
7,5 10 1 88105
7,7 16
ocen krytyków
Zabójcza broń 2
powrót do forum filmu Zabójcza broń 2

Ogolnie to mam tylko pretensje do scenarzysty ze w koncowce filmu jak AGENCI byli w kontenerze
pelnym forsy nie zaczeli tej kasy chowac po kieszeniach... Z tego co mowil ROGER tam byly tylko
banknoty 1000 dolarowe wiec wyobrazcie sobie jak wielka suma by weszla do kieszeni od spodni i
marynarek. A scenarzysta wolal debila udawac i zrobic z AGENTOW przykladnych policjantow wrecz
sluzbistow ktorzy woleli spalic forse i ja utopic w oceanie zamiast miec z tego cos dla siebie... Ta
forsa by byla dla nich rekompensata za stresy i poswiecenie jakie wykonali scigajac GRUPE
PRZESTEPCZA ARJENA RUDDA. Film ocenilem jako REWELACYJNY ale brakuje mi tego ze wzieli
troche kasy dla siebie zanim spalili i utopili wszystko w piz...du...

ocenił(a) film na 10
punisher822_filmweb

zgadzam się z tematem wątku

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

...Tfu zle tam napisalem. Nie mialo byc banknoty 1000 dolarowe(takich o ile pamietam nie ma na rynku)ale spiete banderola z napisem 1000 dolarow.

punisher822_filmweb

Dziś byłem w Urzędzie Skarbowym, robiłem korektę PIT-u, musiałem wycofać ulgę internetową w wysokosci 120 zł.
Nie zgadzam się.
Dziś byłem w Urzędzie Skarbowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones