PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106425}

Zły dotyk

Mysterious Skin
7,4 11 776
ocen
7,4 10 1 11776
7,2 16
ocen krytyków
Zły dotyk
powrót do forum filmu Zły dotyk

Cześć! Przekopałam wątek o filmach dotyczących pedofilii i niestety nie znalazłam w nich tytułu filmu, którego szukam. Kiedyś, jakieś 10 lat temu, może trochę więcej oglądałam film (wydaje mi się, że był niemieckojęzyczny, być może skandynawski), którego wątkiem przewodnim była pedofilia. Opowiada o dziewczynkach z rozbitego małżeństwa, matka dziewczynek zeszła się z facetem, który okazał się pedofilem. Starsza córka uciekła do ojca, młodsza została z matką i była wykorzystywana przez jej partnera. W filmie przewijały się motywy zabierania dziewczynki na zakupy i kupowania jej wyzywających, nieadekwatnych do wieku sukienek, straszenia skrzywdzeniem matki, gdy coś się wyda itp. Na samym końcu filmu, gdy prawda wyszła na jaw, dziewczynka wyskakuje przez okno. Aktor grający pedofila miał ciemne, nieco dłuższe włosy.
Czy ktoś z Was może oglądał ten film i kojarzy tytuł? Byłabym wdzięczna za pomoc w odszukaniu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones