PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461032}

Złodziejski kodeks

Thick as Thieves
6,5 22 457
ocen
6,5 10 1 22457
Złodziejski kodeks
powrót do forum filmu Złodziejski kodeks

Zanim obejrzałem film, dałem ocenę 10 za samego Morgan'a Freeman'a. Po obejrzeniu..., żałuje, że nie można dać 11 !
Świetny film ! Uwielbiam takie kino !
Polecam miłośnikom gatunku !
Pozdrawiam :)

cukier666

Czyli jesteś jednym z tych idiotów, którzy oceniają film jeszcze przed jego obejrzeniem. Gratuluję!!!

ocenił(a) film na 10
vbazyl

Dziękuję !
Nie oceniłem filmu przed obejrzeniem...napisałem swój post w taki sposób, żeby podkreślić to jak bardzo mi się podobał film, może tego nie wziąłeś pod uwagę...Dobry aktor to dla mnie 99% dobrego filmu. Uwielbiam Morgan'a Freeman'a więc filmy z nim oceniam zawsze wysoko. :)
Pozdrawiam.

PS. Twoje płytkie wyzwiska nie robią na mnie wrażenia.

ocenił(a) film na 4
cukier666

A szkoda...

ocenił(a) film na 4
cukier666

Nie zgadzam sie zupełnie. Jeden dobry aktor nie uratuje kiczu, chociaż czasem tylko dla jego gry warto film obejrzeć. Ale kicz, będzie dalej kiczem na pewno nie zasługującym 10, jak w tym przypadku. To tak jak jeden znakomicie grający piłkarz. Drużyna przegrała bo grała do bani, ale meczu nie oglądałeś. Oglądałeś tylko jego gre, choć faktem jest , że mecz położyli. Dałem filmowi 3/10, bo jest kupą, przewidywalną do bólu, schematyczna kupą.

ocenił(a) film na 10
Styllow

Dzięki za subiektywne spojrzenie na sprawę.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
cukier666

Powinieneś pamiętać, że Freeman ma na swoim koncie wiele słabych filmów i wiele słabych ról... szczerze mówiąc, to w ogóle nie widzę powodu, żeby zachwycać się grą Freeman'a, która jest bardzo przeciętna. Pozdrawiam

Zgadzam się, Freeman pojawia się w filmach nie tylko wysokich lotów. Niech wspomnę chociaż "Jumper", który dla mnie jest debilny do kwadratu... bez urazy dla ewentualnych zwolenników tego tytułu.

ocenił(a) film na 6
_Blatta_

A co do Jumpera to po chuju go oglądałeś jak ty Morgana tam widziałeś??? bo tam grał Samuel L. Jackson !!!!!!No właśnie mi się podobał Jumper zajebiście!!I jest o niebo lepszy od "Push".

ocenił(a) film na 10
_Blatta_

hehe a to dobre :D Freeman i Jumper :) niektorzy mogliby sie troche zastanowic zanim cos napisza, a nie na forum robic z siebie pajacow :D :D :D

marpol78

a mi sie podobał Robert DeNiro w Adwokacie Diabła...:-)

ocenił(a) film na 4
ark80

Ja najmocniej wspominam, jak pierwszy raz zobaczyłem Czupakabrę w "Poranku Kojota" i już kilka lat później słynny duet Czupakabra i Chewbacca w "Zrazikach Bonifacego".

Styllow

a teraz WWC na najdebilniejsze wpasowanie aktora do niezagranego filmu?

cukier666

Powiem Ci autorze tematu że masz dziwny system oceniania. O gustach nie ma gadania - zgadza się, ja nawet rozumiem że możesz być "zajarany" takim kinem, takim gatunkiem filmów. Wszystko wporzo.
Ale dawać mu 10 ot tak..to już świadczy o braku wyczucia i filmowej wiedzy z Twojej strony. Zauważ że ocena 10 - to arcydzieło. A w tym filmie nie ma zupełnie NIC co mogłoby z niego uczynić chociaż w 1% arcydzieło.
4/10

ocenił(a) film na 4
RealKalps

Ja np. Uwielbiam kino sci-fi/fantasy a bardzo rzadko oceniam nawet moje ulubione filmy na 10...Dla mnie film zasługujący na ocenę 10 powienien wgniatać w fotel!!!!

ocenił(a) film na 4
WujekChu1ek

a poza tym pan cukier666 prawie wszystkie filmy ma ocenione na 10 i 9 to co sie kurwa dziwic ze ten film ocenil tak samo...

ocenił(a) film na 7
cukier666

10?! :D Wolne żarty! 4, mocno naciągane, to maksimum. Nudny, przewidywalny, liniowy, powielony, słabo nakręcony... Mógłbym tak jeszcze dobrych parę minut.
Ps. Wypowiadanie się o czymś o czym nie ma się pojęcia, ocenianie czy komentowanie, trąci neurozą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones